Кіровоградська область. Олександрійський професійний аграрний ліцей

запомнить

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
14.12.2017
В рамках проведення предметного тижня художньої культури та зарубіжної літератури «Подорож в епоху перетворень» для учнів ліцею оформлено виставку «Історія створення книги від стародавніх часів і до сучасності».
13.12.2017
12 грудня викладачем зарубіжної літератури Бабіч О.М. проведено відкритий урок « Антон Чехов. Сенс художнього змалювання «футлярного життя» в оповіданні «Людина у футлярі».
11.12.2017
З 11 грудня 2017 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї проводиться тиждень художньої культури та зарубіжної літератури «Подорож в епоху перетворень».
07.12.2017
06 грудня 2017р., в ліцеї проведено урочисте свято до Дня Збройний Сил України та визволення м. Олександрії від фашистських загарбників.
05.12.2017
В рамках проведення в ліцеї Всеукраїнського тижня права викладачем правознавства Пилипчук Н.О. проводився правовий тренінг «Права людини понад усе» для учнів І курсів. На заході також були присутні учні випускних класів Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів.
04.12.2017
З 04 грудня 2017 року в ліцеї з метою популяризації правової культури учнівської молоді розпочався Всеукраїнський тиждень права.