Кіровоградська область. Олександрійський професійний аграрний ліцей

запомнить

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
19.10.2017
18.10.2017 року відбувся семінар майстер-клас представників фірми виробника професійної косметики для волосся «ESTEL» на тему «Лабораторія кольору».
17.10.2017
Напередодні свята Українського козацтва, Покрови та Дня захисника України на спортивному комплексі Олександрійського професійного аграрного ліцею відбувся захід «Козацькому роду нема переводу».
29.09.2017
Вітаємо !
29.09.2017
Настає радісний, привітний початок жовтня - День працівників освіти. І всі хто причетний до освіти, до учнів почуваються окриленими.
25.09.2017
У понеділок, 25 вересня, в ліцеї розпочався Тиждень бібліотеки «Бібліотека - невичерпне джерело мудрості, знань і досвіду». В цей день була проведена акція «лібмоб» під назвою «Дорога до кладу думок та знань», під час якої відбувалося вільне опитування учнів «Чи знаєте ви, як пройти до бібліотеки?».
22.09.2017
22 вересня відповідно до Указу Президента України відзначається День партизанської слави України.