Конкурс фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»

17 лист. 2016
Під час проведення ліцейного конкурсу з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» свої практичні уміння і навички зі слюсарної справи в частині виготовлення побутових речей показали учні навчальних груп № 8ТМШ та № 83 (професія «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1»; «А2»; «В1»); водій автотранспортних засобів (категорія «С»)

В кожній справі є сфера прикладання розуму. Інтелектуальний компонент в діяльності слюсаря займає важливе місце. Слюсарі потрібні для різних видів виробництва, оскільки він займається ремонтом, монтажем, налагодженням, регулюванням та діагностуванням механізмів.

Ця професія необхідна не тільки в фермерському господарстві, а й в машинобудуванні, і на будівництві, і в хімічній промисловості і навіть в простій  буденній справі, такій, як … виготовлення  совка для  прибирання  сміття.

У складі  команди  групи  № 8 ТМШ були учні Маленький Дмитро, Лазаренко Олег, Логвин Віталій. Це учні  І курсу, в них  було велике бажання  прийняти участь в конкурсі.

Команду групи № 83 представляли учні  Панкратьєв Віталій, Кучугура Вадим,  Родіонов  Богдан.

В кожного з них було бажання показати те, чого навчилися на  сьогоднішній день, відчути професіоналізм.

В обладнаній  слюсарній майстерні, ознайомившись  з кресленням та  послідовністю  виконання операцій  з  виготовлення совка для прибирання сміття,  учні  виконували завдання, дотримуючись  правил   охорони праці. Хай це  і прості вироби, але  учні приклали зусилля, старання.

Розмічання поверхні виробу, стук молотка,  зосередженість учнів на виконанні завдання -  і журі оцінює  перші  готові  роботи.

Сьогодні учні  зробили те, що змогли, але всі не можуть бути переможцями. Призові  місця    розподілили  наступним  чином:

І  місце -    Лазаренко Олег  ( група № 8 ТМШ)

ІІ місце   -  Родіонов Богдан  ( група № 83)

ІІІ  місце  Логвин Віталій  (група № 8 ТМШ).

Ми пишаємося переможцями. У нас росте  достойна зміна