День гідності і свободи

21 лист. 2016
21 листопада, в ліцеї було проведено заходи приурочені до відзначення Дня Гідності і Свободи.

Для  учнів ліцею проведено  тематичну загальноліцейну лінійку під час якої учнів  проінформовано про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани, патріотизму й мужності громадянам, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року, постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави, та її європейського вибору.

В фойє  ліцею  презентовано фотовітрину, під назвою «Вільні творять майбутнє».

В бібліотеці ліцею презентовано інформаційну викладку на тему  «Помаранчева революція та Революція Гідності - шлях до євроінтеграції».

На Веб – сторінку «Бібліотека Олександрійського професійного аграрного ліцею. Бібліостехія» добавлено інформаційну пам’ятку – «Україна – територія гідності і свободи».

В учнівських  групах ліцею  проведено засідання круглого  столу на тему «Майдан та українська національна ідея».