Гра великих

23 лют. 2017
23 лютого, в рамках проведення Тижня математики серед учнів навчальних груп відбувся математичний конкурс «Гра великих».

23  лютого,  в рамках     проведення    Тижня    математики  серед   учнів навчальних  груп №85 («Перукар   (перукар-модельєр),  манікюрник»), № 86 («Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1»; «А2»; «В1»); водій  автотранспортних   засобів   (категорія  «С») , № 88 («Перукар   (перукар-модельєр),  манікюрник») відбувся  математичний  конкурс «Гра  великих».

Конкурс   розпочався    з  музичної     презентації « У  математиці є  своя  краса, як у   поезії   та музиці».

Після цікавої   розминки   команди,  учні  активно  та  динамічно  почали   змагатися  між  собою в математичних конкурсах: «Гарбузова каша», «Що, де, коли?»  та інші, в невимушеній  атмосфері  співдружності  змагання команд  проходило  під  приємний музичний супровід, що   давало змогу учням   налаштовуватися на активну   роботу.

Наприкінці заходу  всі  учні  погодились з  відомим висловом Блеза Паскаля    «Предмет математики наскільки серйозний, що  не треба нехтувати   можливістю зробити  його  цікавим».