Кіровоградська область. Олександрійський професійний аграрний ліцей

День знань

1 вер. 2017
В Олександрійському професійному аграрному ліцеї свято. Це - 1 вересня, День знань.

Проминуло літо непомітно  і  знову, в Олександрійському  професійному  аграрному ліцеї свято.   Це  - 1 вересня,  День знань. Навіть,  незважаючи  на дощ, який   намагався втрутитися   і  позбавити ліцеїстів свята, до рідного   ліцею зібралась   вся    родина:  педагогічні працівники, учні - старшокурсники, учні-першокурсники, їх батьки  та   гості.
Директор   ліцею   Афанасьєв Василь Миколайович  звернувся  до  присутніх на лінійці зі  словами привітань, що  допоможуть  збагнути  життєві  істини, переконатися  у правильності  рішення.
  Теплими словами і щирими побажаннями  привітала усіх  голова  Олександрійської  районної  ради  Коріненко Ольга Анатоліївна.
Зі святкової  лінійки  учнів  першого  курсу  та  гостей  ліцею   гостинно  запросили   на   перший   урок «Ми  будуємо  Україну -    Європейську демократичну країну».