Кіровоградська область. Олександрійський професійний аграрний ліцей

День партизанської слави України

22 вер. 2017
22 вересня відповідно до Указу Президента України відзначається День партизанської слави України.

Це свято людей сильних духом  і  з  чистою   совістю, які не шкодували  життя для  перемоги  над  ненависним  ворогом. Ми не повинні забувати  про тих  людей,  які  пройшли  крізь  найскладніші випробування,  відстояли право  людей на свободу.

Волонтерська група учнів ліцею під  керівництвом  викладача Дунчика І.Г. доглядає  за могилою комісара  партизанського загону Сабанського Казимира Івановича. Напередодні Дня партизанської  слави учні  прибрали  могилу  Сабанського  К.І.

Пам'ять   в наших  серцях  про  подвиги   партизанів і підпільників України, які  ціною  свого  життя виборювали нам  свободу, жива й  по нині.