Зустріч з лікарем-волонтером

4 груд. 2019
03 грудня 2019 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї, в рамках проведення предметного тижня Захисту Вітчизни, відбулася зустріч учнів ІІ-ІІІ – курсів з лікарем-волонтером Рушковським Олександром В’ячеславовичем.

Любов  до України, патріотизм, волонтерство та віра   - це те, чим сьогодні   живе   лікар-реаніматолог Рушковський О.В.

Волонтер  розповів  маленькі історії своїх бойових буднів, на практиці  навчив   учнів   надавати долікарську   допомогу   постраждалим при різних  видах   травм.

Олександр В’ячеславович  говорив з  ліцеїстами про  речі  зрозумілі   та   необхідні, наголосивши на необхідності  рятувати життя людини, адже це  для неї найцінінше.

Учні подякували  волонтеру за готовність  ділитися   частиною своєї  душі  та своїм  вільним часом  з людьми, яким   необхідна   допомога.

І особливу подяку  винесли волонтеру за те, що  ризикуючи життям допомагає бійцям на передовій. Побажали йому  здоров’я  та миру в Україні.