ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ МАРАФОН «Безпечна Україна - безпечний світ. Усе в моїх руках»

19 груд. 2019
Учні нашого ліцею Хромов Богдан та Маїк Ульяна взяли участь в інтелектуальному марафоні «Безпечна Україна - безпечний світ. Усе в моїх руках», який відбувся 18.12.2019 р. в м. Кропивницький.

На І сесії  вони  відвідали ІІ паралелі Ворк-шопа, на  ІІ  сесії з  цікавістю слухали інформацію   представника ГО Центр оперативної  тактичної  підготовки «Цитадель» про  «Безпеку  здоров’я».

Ну а після  кави-брей учні  всіх професійно-технічних  закладів області   змагалися   в інтелектуальній  грі  брей-ринг «Я – це моя   безпека». Який проводив  представник   Кіровоградської   обласної   ліги інтелектуального розвитку Андрій Флоренко.

Команда №4, в склад  якої входив  наш  учень Хромов Богдан  зайняла І місце. Вони   були нагороджені   грамотами  та  пам’ятними дарунками.