12 лют. 2018

Таємниці математики і фізики

В ліцеї з 05.02.по 09.02.2018 р. проводився предметний тиждень математики і фізики, що має назву «Таємниці математики і фізики».
6 лют. 2018

Профорієнтаційна робота розпочалась

Педагогічні працівники Олександрійського професійного аграрного ліцею розпочали профорієнтаційну роботу в школах Олександрійського району.
5 лют. 2018

Святкові фантазії Снігової королеви

Святкові фантазії снігової королеви - це назва позакласного заходу, який був проведений в Олександрійському професійному аграрному ліцеї 02.02.2018 р. з учнями групи №88, професія: «Перукар (перукар-модельєр),манікюрник» під керівництвом майстра виробничого навчання Войтенко С.В.
5 лют. 2018

Таємниці математики і фізики

В ліцеї 05.02.2018р. розпочався предметний тиждень математики і фізики, що має назву «Таємниці математики і фізики».
2 лют. 2018

Зимовий випуск кваліфікованих робітників розпочався

Перший день лютого місяця 2018 року розпочався в Олександрійському професійному аграрному ліцеї першим державним кваліфікаційним іспитом.
31 січ. 2018

Правовий форум «Твоя відповідальність»

В рамках правознавчого форуму в ліцеї для учнів ліцею 24 січня 2018 року відбувся І – етап з вивчення прав і обов’язків громадян України відповідно до Конституції України, прав і обов’язків учнів та Статуту ліцею. 31.01.2018 року в ліцеї було проведено ІІ – частину правознавчого форуму за участю учнів ІІ – курсів з вивчення прав, свобод і обов’язків громадян України відповідно до Конституції України, Статуту ліцею де учасники ознайомилися із відповідальністю за Кримінальним кодексом України, кодексом про адміністративні правопорушення.
25 січ. 2018

Відкритий урок

25 січня 2018 року майстром виробничого навчання Плахотнік О.С. проводився відкритий урок з учнями групи №91, які навчаються за професією «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник». Теми програми - «Стрижка волосся», тема уроку - «Виконання класичної чоловічої стрижки «Канадка».
24 січ. 2018

Правознавчий форум на тему «Юридична відповідальність неповнолітніх»

24 січня 2018 року в ліцеї з учнями І курсів проведено правознавчий форум з вивчення прав і обов’язків громадян України відповідно до Конституції України, прав і обов’язків учнів відповідно до Статуту ліцею та закріплення знань здобутих при вивченні предмету «Правознавство» .
11 січ. 2018

Педчитання - одна із колективних форм методичної роботи

09.01. і 10.01.2018р. для педагогічних працівників Олександрійського професійного аграрного ліцею проводились педагогічні читання
2 січ. 2018