Кіровоградська область. Олександрійський професійний аграрний ліцей

13 жовт. 2015

«Ми – козацького роду нащадки»

13 жовтня 2015 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї, в навчальних групах до Дня Захисника України та Дня українського козацтва, пройшли виховні години «Ми – козацького роду нащадки», на яких, учні мали змогу познайомитися з історією створення українського війська від витоків і до нашого часу.
13 жовт. 2015

«Ми, їм, завдячуємо життям»

12 жовтня 2015 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї пройшла тематична лінійка «Ми, їм, завдячуємо життям», приурочена захисникам української держави.
2 жовт. 2015

«Гімн учительській прорфесії»

01 жовтня 2015 року, учні Олександрійського професійного аграрного ліцею, з нагоди Дня працівників освіти, організували для працівників закладу святкову концертну програму «Гімн учительській прорфесії».
2 жовт. 2015

ЗІ СВЯТОМ !

Шановні колеги! з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти та 75-ти річчя з дня заснування професійно-технічної освіти!
1 жовт. 2015

ВИДЕО

ВІДЕО З 08 по 11 вересня 2015 року на базі Олександрійського професійного аграрного ліцею пройшли ІІІ - ті навчально-польові збори для учнів ліцею та випускників 10-11 класів району. Захід відбувся, під патронатом Голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кузьменка Сергія Анатолійовича, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження положень про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово – технічних спеціальностей», обласної Програми патріотичного виховання молоді, формування її готовності до захисту Вітчизни, дій в умовах надзвичайних ситуацій та практичного закріплення отриманих учнями теоретичних знань.
26 вер. 2015

Тиждень бібліотеки «Диво, ім’я якому – книга»

З 21 по 25 вересня 2015 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї проходив Тиждень бібліотеки «Диво, ім’я якому – книга», приурочений Всеукраїнському Дню бібліотек.
24 вер. 2015

22 вересня - День партизанської слави України

До цієї дати в Олександрійському професійному аграрному ліцеї було проведено ряд заходів, покликаних виховати у підростаючого покоління всенародну повагу до тих, хто у роки війни воював з ворогом у глибокому тилу, не шкодуючи власного життя
15 вер. 2015

Навчально-польові збори. День четвертий.

В цей день - урочисте закриття навчально-польових зборів.
15 вер. 2015

Навчально - польові збори День третій.

10 вересня, після підйому учасників навчально-польових зборів, їх ранкової зарядки та сніданку, відбувся виїзд на автобусах до військової частини А-1405.
14 вер. 2015

Навчально- польові збори День другий.

На урочистій лінійці присутні справжні патріоти української держави: розум і сила нашої нації. Всі вони піклуються про майбутнє нашої країни і роблять вагомий внесок у її розвиток.