15 лют. 2017

День святого Валентина

В Олександрійському професійному аграрному ліцеї пройшла низка загальнодліцейних заходів, присвячених Дню святого Валентина. В святково прикрашеному холі ліцею при вході, всіх учасників навчально-виховного процесу пригощали солодким печивом у вигляді сердечка
1 лют. 2017

Японія - країна вранішнього сонця

31 січня 2017 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї було проведено для учнів ІІ курсів та педагогічного колективу ліцею відкритий виховний захід на тему: «Японія – країна вранішнього сонця».
27 січ. 2017

«Над білим янголом скорботи – незгасний духу смолоскип»

27 січня в ліцеї були проведені заходи, присвячені вшануванню пам’яті жертв Голокосту.
20 січ. 2017

до Дня Соборності України

20.01. 2017р. в ліцеї до Дня Соборності України було проведено, загальноліцейну лінійку «Україна – єдина, вільна і незалежна».
3 січ. 2017

З Новим роком та Різдвом Христовим !!!

З Новим роком та Різдвом Христовим!
23 груд. 2016

Профорієнтація продовжується.

22 грудня 2016 року в рамках предметного тижня з правознавства викладачем Пилипчук Н.О. проводився правовий квест «Ти - людина, значить, маєш права», на який було запрошено учнів випускних класів Протопопівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
15 груд. 2016

до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків ЧАЕС

Заходи в Олександрійському професійному аграрному ліцеї до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків ЧАЕС: - Проведення «Ритуалу пам'яті» за участю адміністрації ліцею, активу учнівського самоврядування - учасників та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, трудового колективу, з покладанням корзин з квітами та квітів до Меморіалу жертвам Чорнобильської трагедії в місті Олександрія.
14 груд. 2016

Конкурс-змагання з професії «Перукар(перукар-модельєр), манікюрник» «Без творчості - нема життя»

13 грудня 2016 року для учнів нашого ліцею проводився конкурс - змагання з професії «Перукар(перукар-модельєр), манікюрник» . Творча, професійна та інтелектуальна зустріч проводилась із запрошенням старшокласників Цукрозаводського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді".
13 груд. 2016

Запрошення до навчання

Профорієнтаційна робота в Олександрійському професійному аграрному ліцеї - це невід’ємна складова функціонування навчального закладу, це безперервний процес. Для забезпечення проведення якісної вступної компанії 2017 року в ліцеї вже з початку навчального року розпочато розповсюдження рекламної інформації та проведення профорієнтаційних заходів серед випускників шкіл Олександрійського району.
2 груд. 2016

«СНІД: подумай про майбутнє - обери життя»

До Дня Боротьби зі СНІДом, в Олександрійському професійному аграрному ліцеї, для усіх бажаючих учнів, було запропоновано прийняти участь у незалежному анонімному анкетуванні «Міф чи реальність: з того що ти знаєш про ВІЛ/СНІД, що ж є правдою, а що ні »