16 лист. 2015

Конкурс з водіння трактора серед учнів Олександрійського професійного аграрного ліцею, присвячений Дню працівника сільського господарства

Свої знання, вміння і хист, мали змогу продемонструвати 13 листопада 2015 року учні Олександрійського професійного аграрного ліцею, взявши участь у конкурсі з водіння трактора МТЗ-80. Конкурс з водіння трактора став вінцем Тижня, що був присвячений Дню працівників сільського господарства.
9 лист. 2015

До Дня працівників сільського господарства

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні.
5 лист. 2015

Методична комісія як форма методичної роботи

04 листопада 2015 р. відбулося чергове засідання методичної комісії з професії «Перукар ( перукар-модельєр), манікюрник», яке було розпочато словами Яна Амоса Коменського: «Ніхто не робиться майстром, не тренуючись в майстерності».
2 лист. 2015

«Не змеркне слава тих великих днів».

Щорічно, 28 жовтня, наш народ, відзначає День визволення України від фашистських загарбників, встановлений Президентом України від 20 жовтня 2009 року, «… з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні…». В Олександрійському професійному аграрному ліцеї пройшла низка заходів, приурочених цій події.
28 жовт. 2015

" Рідна мова найдорожчий скарб". День другий

У кабінеті української мови та літератури проведено турнір знавців літератури Учні розгадували кросворди , вікторини, ребуси про життєвий і творчий шлях українських письменників.
27 жовт. 2015

« Рідна мова – найдорожчий скарб»

Саме таку назву має тиждень української мови та літератури в Олександрійському професійному агарному ліцеї, який проходитиме з 26 жовтня по 30 жовтня 2015 року тиждень розпочався з виставки під назвою «Літературна осінь», в підготовці якої взяли участь учні навчальних груп ліцею під керівництвом викладача української мови та літератури.
21 жовт. 2015

"Здолати можемо і, - повинні"

20 жовтня 2015 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї пройшла година інформування « Здолати можемо і, - повинні» приурочена до Всеукраїнського Дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози.
16 жовт. 2015

Підсумки Тижня вшанування, приуроченого до Дня Захисника України та Дня українського козацтва.

Цього дня, приємним моментом для присутніх, стало повідомлення про те, що, Нагаєць Денис, учень групи 77 (ІІІ курс), який брав участь у змаганнях з легкої атлетики в місті Жимтомирі з 8 по 11 жовтня 2015 року, приурочених до Дня Захисника України, здобувши переконливу перемогу, повернувся в стіни рідного закладу з грамотами та нагородоми.
15 жовт. 2015

« У нашім минулім – воля і слава, У нашім минулім – безсмертні діла...»

15-го жовтня у фойє Олександрійського професійного аграрного ліцею відбувся конкурс стіннівок «Від козацької звитяги до солдатської слави». Його організували учні навчальних груп до Дня Захисника України
15 жовт. 2015

«Покровські козацькі ігри»

14-го жовтня команда «Отамани» Олександрійського професійного аграрного ліцею взяла активну участь в міському заході «Покровські козацькі ігри», який відбувся на честь Дня Захисника України в місті Олександрія.