Олександрійський професійний аграрний ліцей

21 лист. 2016

День гідності і свободи

21 листопада, в ліцеї було проведено заходи приурочені до відзначення Дня Гідності і Свободи.
18 лист. 2016

Навчально-польові збори. День третій.

18 листопада 2016р. було підведено підсумки другого дня навчально-польових зборів групи та оголошено план проведення практичних занять.
17 лист. 2016

Навчально-польові збори. Другий день.

Другого дня навчально-польових зборів дівчата відпрацьовували практичні навички домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях.
17 лист. 2016

Конкурс фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»

Під час проведення ліцейного конкурсу з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» свої практичні уміння і навички зі слюсарної справи в частині виготовлення побутових речей показали учні навчальних груп № 8ТМШ та № 83 (професія «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1»; «А2»; «В1»); водій автотранспортних засобів (категорія «С»)
16 лист. 2016

Навчально-польові збори для дівчат

Для учениць навчальної групи № 82 ( професія «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник» протягом трьох днів проводились навчально-польові заняття з розділів предмету «Захист Вітчизни»: «Основи медичних знань і допомоги», «Домедична допомога у надзвичайних ситуаціях», «Домедична допомога в бойових умовах».
16 лист. 2016

Конкурс фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»

В ліцеї відбувся конкурс фахової майстерності серед випускних груп № 7ТМШ та № 80 ( професія "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії "А1"; "А2"; "В1"); водій автотранспортних засобів (категорія "С"). Конкурс проводився в рамках предметного тижня, присвяченого Дню працівників сільського господарства.
15 лист. 2016

Хліборобська окрилена доля

В Олександрійському професійному аграрному ліцеї згідно плану проведення тижня до Дня працівників сільського господарства «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» 15 листопада 2016 року було презентовано виставку на тему: «Хліборобська окрилена доля»
14 лист. 2016

День працівників сільського господарства

З 14 по 18 листопада 2016 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї проводиться предметний тиждень, який присвячується Дню працівників сільського господарства «Хвала рукам, що пахнуть хлібом».
10 лист. 2016

Інтернет-семінар бібліотекарів ПТНЗ Кіровоградської області

На базі Олександрійського професійного аграрного ліцею НМК ПТО у Кіровоградській області, був проведений інтернет-семінар бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів на тему «Бібліотека як активний учасник процесу формування національної свідомості молодої людини».
10 лист. 2016

Молоді таланти

Учениця групи № 85 Павленко Катерина, яка навчається за професією «Перукар (перукар-модельєр); манікюрник», за час навчання в нашому навчальному закладі вже вдруге увійшла в число учнів поетів-аматорів професійно-технічних навчальних закладів області. Її вірші було надруковано в збірці «Борітеся-поборите…»