12 жовт. 2016

Козацькому роду нема переводу!

12 жовтня в Олександрійському професійному аграрному ліцеї до Дня українського козацтва, до Дня Захисника України для учнів на спортивному комплексі було проведено захід «Козацькому роду нема переводу!» Святкування розпочалося урочистою лінійкою з підняттям прапора України та виконанням Державного гімну.
3 жовт. 2016

Підсумки проведення Тижня бібліотеки ліцею

Відповідно до наказу директора ліцею, на тому тижні, проводився Тиждень бібліотеки ліцею, під назвою «Запроси до серця книгу!». Тиждень бібліотеки було проведено з метою популяризації книги, залучення учнів до активного відвідування бібліотеки ліцею, формування вмінь працювати з книжковими джерелами інформації. Згідно Плану протягом тижня була проведена робота лекторію для учнів.

Бабин Яр. Забуттю не підлягає

29 вересня увазі учнів представлений короткометражний фільм та уривок з документального фільму про праведника України митрополита Андрія Шептицького.
29 вер. 2016

«Право не читати: що із цього виходить»

28 вересня серед учнівських груп першого та другого курсів, була проведена гра «дебати» на тему «Право не читати: що із цього виходить».

«Найнеймовірніші бібліотеки світу»

28 вересня була представлена презентація «Найнеймовірніші бібліотеки світу», на якій проводилось інформування учнів про найнеймовірніші, дивакуваті та незвичайні бібліотеки, які тільки існують у світі, із використанням слайдів.
27 вер. 2016

Акція - флешмоб «Голокост»

27 вересня учнями ліцею була проведена акція – флешмоб під назвою «Голокост».
27 вер. 2016

«Бабин Яр: історія, пам'ять»

26 вересня 2016 року в ліцеї була проведена інформаційна хвилина присвячена 75-річниці трагедії Бабигого Яру під назвою «Бабин Яр: історія, пам'ять».
27 вер. 2016

Бібліотека – духовний порятунок думок та заряд розуму

27 вересня для учнів першого курсу, класного керівника та майстра виробничого навчання було проведено бібліотечний урок на тему «Бібліотека – духовний порятунок думок та заряд розуму». Під час проведення уроку було подано цікаву інформацію про перші бібліотеки світу, перші книги рукописного варіанту, історію виникнення алфавіту, писемності та початку книгодрукування.

Запроси до серця книгу

26 вересня, в рамах проведення Тижня бібліотеки під назвою «Запроси до серця книгу!», було проведено наступні заходи: - Оголошення про проведення Тижня бібліотек, з коротким інформуванням про виникнення книг, бібліотек та цього свята; - Презентація викладки цікавої інформації на тему «З історії виникнення книг та бібліотек», усі бажаючі мали вільний доступ та отримали роздатковий матеріал, у вигляді пам’яток для користувачів бібліотекою
22 вер. 2016

Врятувати та допомогти

На базі Олександрійського професійного аграрного ліцею було проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Олександрійського району.