22 вер. 2016

Партизанська слава: мужність і героїзм вічно живі в наших серцях

Сьогодні, 22 вересня в ліцеї було проведено прес – калейдоскоп, для учнів перших курсів, під назвою «Партизанська слава: мужність і героїзм вічно живі в наших серцях. Пошана подвигу від нащадків».
9 вер. 2016

«Фізична культура і спорт – запорука здорової нації»

На спортивному комплексі Олександрійського професійного аграрного ліцею було проведено День фізичної культури та спорту «У здоровому тілі - здоровий дух!». Учні зібралися позмагатися, визначити хто найшвидший та найсильніший.
1 вер. 2016

1 вересня 2016 року. Святкова лінійка на організаційному майданчику ліцею, привітання і перший дзвоник… Це – новий навчальний рік.

Педагогічний колектив Олександрійського професійного аграрного ліцею був радий привітати учнів та їх батьків, гостей в своїх стінах. Із року в рік ми підтримуємо доброю традицією відзначати Перше вересня - початок нового навчального року.
1 вер. 2016

з 1 вересня !

Олександрійський професійний аграрний ліцей вітає всіх з 1 вересня - Днем знань ! Бажаємо викладачам, працівникам освіти, учням - щастя та здоров'я !
23 серп. 2016

З Днем Незалежності України

Колектив Олександрійського професійного аграрного ліцею вітає зі святом !
30 черв. 2016

Ліцей – мій дім, моя родина

30 червня 2016 року надзвичайно важливий, хвилюючий і яскравий день, який відкрив перед випускниками Олександрійського професійного аграрного ліцею нову сторінку у життєвому літописі. В цей день відбулося свято Останнього дзвоника 2016. Дзвоник прозвучав сьогодні в останнє для наших випускників, покликав їх у незвідану дорогу майбутнього.
31 трав. 2016

Всесвітній день без тютюну

31.05. у Всесвітній день без тютюну, членами бібліотечного читацького активу було розроблено та презентовано фотовітрину під назвою «Схаменіться! Хіба вам себе не шкода!?!».
30 трав. 2016

Куріння прояв слабкості та відсутності сили волі

На цей тиждень припадає Всесвітній день без тютюну. В Олександрійському професійному аграрному ліцеї, у понеділок 30.05. на загальноліцейній лінійці для учнів усіх груп, було проведено роз’яснювальну роботу по популяризації здорового способу життя та застереження про залежність пагубної звички тютюнопаління.
23 трав. 2016

Безпека на дорозі - безпека життя

В ліцеї з 16 по 20 травня проходив Тиждень безпеки дорожнього руху . Протягом Тижня було проведено позакласний захід з надання домедичної допомоги постраждалим в наслідок ДТП «Знаю, вмію, врятую».
17 трав. 2016

«Америка, яка вона?»

16.05.2016р в рамках Тижня історії для учнів І-ІІ курсів було проведено годину інформування на тему «Америка, яка вона?»