Олександрійський професійний аграрний ліцей

11 квіт. 2016

Наш чарівний світ

«Те, що ми знаємо — обмежене, а те чого не знаємо - нескінченне» Лаплас Пьєр Сімон В ліцеї з 11 квітня 2016 року розпочався Тиждень фізики та астрономії «Наш чарівний світ». Всіх учнів ліцею запрошено взяти участь в його проведенні.
31 бер. 2016

Завершення конкурсу фахової майстерності

Ось і завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електрогазозварник». Журі підвело підсумки, визначило учнів-переможців.
30 бер. 2016

Конкурс фахової майстерності розпочався

Праця зварника вимагає ґрунтовних теоретичних знань і звичайно, практичних вмінь та творчого мислення. Першим туром обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно - технічних навчальних закладів із професії «Електрогазозварник» є теоретичний. Цей тур передбачає виявлення теоретичних знань конкурсантів з предметів: «Обладнання та технологія зварювальних робіт», «Матеріалознавство», «Читання креслень», «Електротехніка з основами промислової електроніки» та «Охорона праці» шляхом тестування на персональному комп’ютері.
30 бер. 2016

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ

У плеяді робітничих професій спеціальність електрогазозварника займає досить значне місце. Їй вже понад 100 років. Професію електрогазозварника важко переоцінити. Вона має свою історію і дає великі можливості для фахівця. З метою підвищення професійної майстерності та розвитку творчих здібностей учнів, виявлення, розповсюдження і впровадження в навчальний процес передових прийомів і методів праці 30 березня 2016 року на базі Олександрійського професійного аграрного ліцею, проводився обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно - технічних навчальних закладів із професії «Електрогазозварник».
22 бер. 2016

Всесвітній день Землі

21 березня 2016 року для учнів ліцею були організовані інформаційно-просвітницькі заходи до Всесвітнього дня Землі
19 бер. 2016

Підсумки Тижня іноземної мови

18 березня на загальноліцейній лінійці учням була оголошена подяка за активну участь у підготовці Тижня іноземної мови.
18 бер. 2016

Подорож старовинними містами України

17 березня було проведено виховний захід «Подорож старовинними містами України» метою заходу було виховувати в учнів патріотичне ставлення до своєї Батьківщини, почуття національної самосвідомості, гордості за архітектурні пам’ятки нашої країни та до її героїчного минулого.
16 бер. 2016

Наша бібліотека підтримує Рік англійської мови в Україні!

Враховуючи роль англійської мови, як мови міжнародного спілкування, та з метою сприяння її вивченню і розширенню доступу учнів, викладачів та працівників ліцею, до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, бібліотекою ліцею було проведено наступну роботу. В залі бібліотеки, була розміщена книжкова виставка - "Україна Speaking", на якій представлені книги на допомогу у вивченні англійської мови, словники, енциклопедичні видання, розмовники та твори художньої літератури на англійській мові, серед яких найбільшою увагою користується "Кобзар" Тараса Шевченка, аудіо та відео – тека розвиваючих вправ по вивченню англійської мови.
15 бер. 2016

Інтегрований урок української літератури та іноземної мови

У цей день було проведено інтегрований урок української літератури та іноземної мови на тему «Українська література 1940-1950 років. Участь українських письменників у Другій Світовій війні. О.Довженко – відомий у світі кінорежисер».
15 бер. 2016

«Чому британці не є англійцями?»

У вівторок 15 березня в рамках Тижня іноземної мови, для учнів у фойє ліцею була оформлена фотовиставка: «Чому британці не є англійцями?» («Why British Not English»).