29 січ. 2016

Методична комісія класних керівників

Методична комісія класних керівників – це структурний підрозділ системи керування виховним процесом в навчальних групах ліцею.
28 січ. 2016

27 січня - Міжнародний День Пам’яті жертв Голокосту.

Цього дня в навчальних групах Олександрійського професійного аграрного ліцею для учнів були проведені виховні години «Уроки Голокосту: мужність і співчуття», в бібліотеці ліцею увазі присутніх була представлена книжкова виставка «Голокост – трагедія ХХ століття».
27 січ. 2016

Чи знаєте ви, що…

Саме під такою назвою 27 січня 2016 року в кабінеті математики викладачем Тимченко О.В. для учнів І, ІІ курсів було проведено цікавий математичний захід « Чи знаєте ви, що…»
26 січ. 2016

О, математико, всесвітня

Декада математики в ліцеї розпочалася 25 січня 2016 року із запрошення учнів для розгадування кросвордів, ребусів, розв’язування цікавих математичних задач.
15 січ. 2016

Безпека в розрізі дотримання технічних регламентів внесених до сфери відповідальностей Управління Держпраці у Кіровоградській області.

15 січня в ліцеї пройшла зустріч колективу ліцею з представником Управління Держпраці у Кіровоградській області Сітніком С.Г.
14 січ. 2016

Державна кваліфікаційна атестація

14 січня стало святом для учнів групи 8-МКА з професії «Слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів кат «С»; машиніст крана автомобільного» Свято – це Державна кваліфікаційна атестація, яка розпочалась рівно о 9.00 ранку.
17 груд. 2015

16 днів проти насилля

З 02 грудня по 15 грудня 2015 року в Олександрійському професійному аграрному ліцей в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля»
15 груд. 2015

"Твердіші каменю й металу"

Початок навчального тижня, 14 грудня 2015 року, в Олександрійському професійному аграрному ліцеї розпочався тематичною лінійкою «Твердіші каменю й металу», з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків найбільшої техногенної катастрофи 20 століття - аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
11 груд. 2015

Плідна робота методичної комісії - запорука підвищення результативності навчання.

10 грудня 2015 року відбулося засідання методичної комісії ліцею з професій : «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту автомобілів», «Водій автотранспортних засобів», «Машиніст крана автомобільного», «Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах».
10 груд. 2015

Практична частина конкурсу фахової майстерності

10 грудня 2015 року серед учнів навчальних груп № 78, № 6 ЕГЗ (професія "Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах") було проведено практичну частину конкурсу фахової майстерності.