Правознавчий форум на тему «Юридична відповідальність неповнолітніх»

Правознавчий форум на тему «Юридична  відповідальність неповнолітніх»

24 січня 2018 року в ліцеї з учнями І курсів проведено правознавчий форум  з  вивчення  прав і обов’язків  громадян  України  відповідно до  Конституції  України, прав  і  обов’язків учнів відповідно до Статуту ліцею та закріплення знань здобутих   при вивченні предмету  «Правознавство».

У  рамках  заходу,   з метою закріплення знань з  правознавства та попередження різних  видів правопорушень, викладач  історії  та правознавства Пилипчук Н.О., соціальний   педагог Король Л.О. провели   не тільки теоретичне ознайомлення   учнів з     Конституцією України та   Статутом ліцею,  а й   практичні  вправи.

Учасники   правознавчого форуму  активно  обговорювали запропоновані  життєві  ситуації,   проблеми молоді, суспільства та визначали  види правопорушень,називали відповідальність  яку можуть понести,  згідно чинного законодавства,  винуватці злочину.

Мети заходу досягнуто.