Пам’ятаємо. Шануємо. Славимо

12 трав. 2015
До 70-річчя завершення Другої світової війни та Великої Перемоги в Олександрійському професійному аграрному ліцеї розпочався цикл заходів «Пам’ятаємо. Шануємо. Славимо.», які будуть проходити протягом травня.

Згадаймо всіх поіменно,

Словом згадаймо своїм,

Це потрібно не мертвим,

Це – потрібно живим…

День Перемоги… День, коли стихли гармати і наступив довгоочікуваний мир. Як довго його чекали у світі, як прагнемо, ми, його нині.

До 70-річчя  завершення  Другої світової війни та Великої Перемоги в Олександрійському професійному аграрному ліцеї розпочався цикл заходів  «Пам’ятаємо. Шануємо. Славимо.», які будуть проходити протягом травня.

Так, 5-го травня, увазі присутніх у фойє ліцею була запропонована виставка «Родинну память про війну збережемо», на якій були представлені фотографії з домашніх архівів, нагороди, речі воєнних літ.

Учні навчального закладу прийняли активну участь у конкурсі малюнків «Життя заради України: нам є чим пишатися», адже ми не маємо права забувати про те, якою ціною далася Велика Перемога.

У навчальних групах пройшли виховні години.

У бібліотеці ліцею присутні за допомогою книжкової полички «Народ пам’ятає, народ славить…» мали змогу познайомитися з історичними фактами та книгами про війну, дізнатися про переломні події, які відбувалися протягом великої битви.

8-го травня для учнів та працівників ліцею пройшла урочиста тематична лінійка «Грими набатом 45-й», організована учасниками гуртка художньої самодіяльності.

Знаменна дата в календарі пройшла, а заходи тривають … Ми пам’ятаємо, ми, мусимо пам’ятати заради миру на рідній землі.