Спортивне свято «Ми молоді і, залежить від нас – завтрашній день, і завтрашній час»

25 трав. 2015
Спортивне свято, присвячене героям АТО, які захищають нашу країну відбулося 21 травня 2015 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї, на яке був запрошений випускник навчального закладу, учасник АТО - Шелест Станіслав.

В нелегкі часи для України, кожен її громадянин повинен розуміти складність ситуації знати правила цивільної безпеки та оборони, володіти вміннями з уроків «Захисту Вітчизни». Дуже важливо у таких ситуації не розгубитися, взяти себе в руки та поводитися за таких обставин так, щоб урятуватися самому і допомогти вижити іншим.
     Учні змогли продемонструвати свої вміння з підтягування на турніку, забігу на коротку дистанцію в 100 метрів,  естафеті «Хто швидший, хто сильніший?», та перетягуванні канату.
     Особливу зацікавленість у учасників та вболівальників викликав футбольний матч, в якому брали участь як учні, так і викладачі навчального закладу.
      Журі визначило переможців свята.
      Бєляк Ярослав став кращим серед юнаків при підтягуванні на турніку;
      Скородід Ігор виборов першість в забігу з стометрівки;
     Група 75 виборола І місце в перетягуванні канату.
     Загальнокомандні призові місця розподілилися серед навчальних груп таким чином:
І місце дісталося випускникам ліцею, майбутнім автокранівникам – групі №75;
ІІ місце здобули майбутні трактористи-машиністи, теж випускники – група № 74;
ІІІ місце відвоювали майбутні газозварювальники – група № 78.
      22 травня 2015 року, на лінійці,  директор ліцею Афанасьєв   Василь Миколайович привітав переможців з заслуженою перемогою, нагородивши їх спортивними грамотами та дипломами.
      Спортивне свято в черговий раз  підтвердило, що наші учні  - це молоді люди, які є  фізично підготовленими, витривалими та загартованими і, саме від них залежить завтрашній день і завтрашній час.