Нестандартне 1 вересня

1 вер. 2018
Гарне волосся - символ жіночності та здоров’я

01 вересня   2018 року   майстри  виробничого  навчання Олександрійського професійного аграрного ліцею  професії  «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник» Войтенко С.В., Голосенко  А.С., Плахотнік О.С., які в минулому  були  випускниками Користівської   загальноосвітньої  школи  І-ІІІ  ступенів,  провели для учнів  цієї   школи   захід під назвою: «Шлях  дитинства  у майбутнє».

На цьому заході  були присутні учні 6-9  класів.

Найцікавішим став   майстер-клас з виконання сучасних зачісок: «Догляд  за   волоссям.  Мотивація та  впевненість  у собі».

Дівчатам розповідали  про те, як правильно  доглядати  за своїм  волоссям,   та  виконували   плетіння  різних   видів  коси.  Учні    затамувавши  подих  спостерігали  за   роботою  майстрів,  цікавились   новинками   сучасних  зачісок,  способів   плетіння.

Захід був цікавим, а головне – потрібним!

Задоволення отримали і учні і вчителі школи, і майстри виробничого навчання.

На майбутнє було домовлено, щоб такі зустрічі   продовжувалися.

Будьте здоровими та красивими!