«Здоров'я кожної людини - це його багатство»

10 вер. 2018
07.09.2018 р. в Олександрійському професійному аграрному ліцеї з метою пропаганди здорового способу життя проводились змагання присвячені Дню фізичної культури і спорту.

Спочатку була проведена загальноліцейна лінійка, де учні познайомилися з історією свята, відомими спортсменами та їх досягненнями, а також дізналися про важливість фізкультури в нашому житті. А потім 9 команд змагалося, з бігу на 100 метрів, в підтягуваннях, та грі у футбол. Юні фізкультурники були активними, спритними, та кмітливими.

Скільки радощів, гарного настрою, здоров'я, бадьорості отримали учні!

День був насичений,цікавий та змістовний,   і тому усі  з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.