Взаємодопомога людей і тварин

5 жовт. 2018
Захід приурочений Всесвітньому дню захисту тварин, враховуючи складну ситуацію, що склалась сьогодні в Україні у сфері поводження з домашніми тваринами та регулюванні чисельності безпритульних тварин.

Саме під таким гаслом у Олександрійському професійному аграрному ліцеї учні та педагогічні працівники долучилися до проведення Всеукраїнського «уроку доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), що відбувся 4 жовтня 2018 року.

Захід приурочений Всесвітньому дню захисту тварин,

Метою уроку було узагальнення знань учнів про поведінку тварин, її еволюцію та пристосувальне  значення,  про  правила  догляду  за  домашніми  тваринами; ознайомлення з поняттями: «фелінотерапія» та «каністерапія»; розвиток вміння аналізувати та робити висновки; виховання розуміння єдності всього живого та взаємовпливу всіх живих організмів, зокрема, людини.