Козацькі розваги

18 жовт. 2018
14 жовтня 2018 року - це велике державне свято, яке зберігає на собі історію багатьох століть.

14 жовтня  2018 року   -  це велике   державне   свято, яке  зберігає   на собі  історію   багатьох  століть. Цей день  уособлює   мужність, силу, честь   і обов’язок, адже він об’єднує три свята -  День захисника  України,  Українського   козацтва  і Покрови Пречистої  Богородиці.

В   нашому  ліцеї стало  традицією  в  переддень цього свята  проводити тематичну   святкову    лінійку де  читаються  українські  вірші,   співаються    українські пісні. І,  звичайно,  наші   учні,  майбутні  захисники  України   в   змаганнях  показують   свою  силу, честь, мужність.

Після  урочистої  лінійки  та  змагань учні  смакували козацькою кашею  зі шкварками, яка   готувалася  на свіжому   повітрі.