Відзначаємо професійне свято

16 лист. 2018
З 12.11. по 16.11.2018 року, в ліцеї проходив тиждень, присвячений Дню працівника сільського господарства.

Згідно річного плану ліцею, з метою підняття престижності праці на землі як результату трудової діяльності людини,  підготовленої до життя і активної трудової діяльності в умовах сучасного високотехнологічного суспільства, підвищення інтересу до обраної професії з 12.11. по 16.11.2018 року, проходив тиждень, присвячений Дню працівника сільського господарства. Членами методичної комісії міжпрофесійного циклу був розроблений та затверджений план проведення тижня, який був виконаний у повному обсязі.

Тиждень розпочався з проведення тематичної лінійки.

У рамках тижня відбулися заходи:

•        виставка експозицій «Осінній вернісаж»;

•        дискусія з теми «АПК України: минуле й сьогодення»;

•        практичні змагання серед учнів  з водіння трактора марки МТЗ-80;

•         година інформування.

Слід відмітити, що викладачі та майстри виробничого навчання  використовували у своїй роботі  під час проведення тижня нестандартні технології навчання та виховання учнів, які були  спрямовані на розкриття творчої та ініціативної особистості і дали  змогу залучати учнів до активної співпраці.

Координатором тижня  став голова методичної комісії Чернов А.А., який разом з викладачами спеціальних дисциплін Константиновим О.О., Коваленко С.В., майстрами виробничого навчання Бендеровим М.Г., Ліподатом Є.І.,       Масаликіним І.І. та класними  керівниками навчальних груп, забезпечили активну участь учнів у заходах,  які проводилися у рамках тижня.

Найбільш цікавими для учасників тижня виявилися практичні змагання між учнями групи 86 та 10 ТМШ, які передбачали виконання практичного завдання з водіння трактора марки МТЗ-80, а саме: посадка водія на робоче місце, початок руху, заїзд заднім ходом на майданчик для стоянки; рух по «змійці»; під’їзд до сільськогосподарської машини. Переможцями змагань стали учні групи 86 Решітько Юрій та групи 10 ТМШ Літвіненко Дмитро, які набрали максимальну кількість балів.

Усі заходи, які були проведені у рамках тижня, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів, формуванню моральної культури особистості, національної свідомості, вихованню естетичного смаку, патріотизму, любові до Батьківщини.