Наші ліцеїсти в обласному фестивалі «Festival dertalentierten Jugend»

4 груд. 2018
30 листопада 2018 року у приміщенні Кіровоградського академічного обласного музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького за ініціативи Центрально-українського державного будинку художньої та технічної творчості наш навчальний заклад взяв участь у фестивалі «Festival dertalentierten Jugend» серед учнів навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Олександрійський професійний аграрний ліцей представляли Кадуба Яна, Резніченко Дарія, Жежеря Анастасія, Пейтер Вікторія під керівництвом Коваль   Альони  Валеріївни,   керівника гуртка  «Малих драматичних форм та художнього читання».

«Німецький Хліб». Саме так називалася  презентація виставки  продукції, виготовленої  пекарями МП «Неємія» за підтримки Україно-німецького благодійного фонду «Коло друзів».  16 різних хлібів і 28 булочок на будь-який смак були випечені за німецькими традиційними  стародавніми рецептами.

Фінальною нотою фестивалю стала велика концертна програма «Україна – Німеччина «Leben und Lieben», яку  доречі  відкривали саме наші ліцеїстки, вручивши  традиційний український коровай  і національний   німецький  сирний пиріг організаторам дійства.

Зі сцени лунали кращі номери творчих колективів Центрально-українського державного будинку художньої та технічної творчості і навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Під час концерту Жежеря Анастасія  виконала пісню «Журавлина доля».  Яскраві костюми  наших  учасниць чарівно прикрасили фестиваль.

Різноманітність жанрів мистецтва та високий художній рівень виконання, які продемонстрували учні на фестивалі свідчить, що подібні заходи мають велике виховне значення у сучасному освітньому просторі.