Дякуємо захисникам!

6 груд. 2018
До Дня Збройних Сил України в ліцеї з 23 листопада по 6 грудня 2018 року проводилася інформаційна акція «Дякую захисникам!»

З метою популяризації військової служби у Збройних Силах України, національно-патріотичного виховання наших хлопців і дівчат  до Дня Збройних Сил України в ліцеї з 23 листопада по 6 грудня 2018 року проводилася інформаційна акція «Дякую захисникам!».

Серед учнів був проведений конкурс творчих робіт під гаслом «Малюнок на фронт», «Лист герою». Найкращими визначені роботи учня групи 9ТМШ Міщук Олександра, який поділився своїми думками у листі невідомому солдату, та учениць групи 91 Пейтер Вікторії та Русняк Валентини з малюнком «Повернись живим». Ці роботи були передані до місцевого військового комісаріату.

6 грудня під час години інформування викладач суспільних дисциплін Пилипчук Н.О. нагадала учням груп 92 та 93 історію створення Збройних Сил України, доповнивши свою розповідь фільмом.