Патріотична акція «Пам’ятай про тих хто в полоні»

11 лют. 2019
11 лютого 2019 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї пройшла патріотична акція спрямована на підтримку 24-ьох військовополонених моряків, які є заручниками РФ.

Учні ліцею підготували плакат «Ми з Вами» з портретами моряків, які знаходяться в полоні. В центрі плакату фото земляків-кіровоградців Андрія Артеменка та Романа Мокряка.

Заступник директора з НВР Хайменова Л.О нагадала про події, які відбулися 25 листопада 2018 р, розповіла коротку біографію кожного українського моряка, який знаходиться в полоні і, звичайно, більш зупинилась на біографії Андрія Артеменка та Романа Мокряка, нагадавши, що старший матрос Артеменко під час обстрілу був поранений осколком , а на часі вже нормалізувався зір і відновлюється рух рукою. Вона також звернула увагу на те, що 20-річний Євген Семидоцький, який завжди мріяв бути військовим моряком, спочатку після девяти класів отримав професійну освіту слюсаря в ПТНЗ, а потім пішов на контрактну службу в український флот. А в нашому ліцеї учні теж отримують професію слюсаря. Отже, моряки - це наші побратими.  Хайменова Л.О також розповіла про наймолодшого із захоплених моряків, курсанта Андрія Ейдера, який своє 19-річчя відсвяткував уже в полоні.

Директор ліцею Афанасьєв В.М. підтримав патріотичну акцію спрямовану на підтримку 24-ьох військовополонених моряків, які є патріотами своєї країни, нагадавши, що багато з них були в Криму під час анексії та не зрадили присягу на вірність України. Він виразив віру і надію на учнів ліцею як на патріотів своєї країни і надійних Захисників України.
Зі словами відповіді виступив випускник ліцею, учень групи 9ТМШ Міщук Олександр. Він сказав, що весь колектив здобувачів освіти вважають вчинок українських моряків героїчним, пишаються їхньою мужністю, відданістю українському народу і Збройним силам України. Олександр сказав: «Ми підтримуємо вас хлопці, засуджуємо дію РФ, завжди будемо з вами разом, робитимемо все, щоб швидше звільнити вас. Правда буде за нами. Ми переможемо. Слава Україні!». Всі гучно і разом відповіли: «Героям Слава!».
         Слава морякам героям!