Тиждень інформатики

15 бер. 2019
Відповідно до Наказу директора Олександрійського професійного аграрного ліцею з 11 по 15 березня 2019 року проводився Тиждень інформатики.

• У рамках Тижня було проведено наступні заходи;
  • У понеділок на організаційній лінійці було оголошено про проведення Тижня;
  • У вівторок для учнів усіх груп, була проведена Online-вікторина знавців інформатики;
  • У середу  проведено відкритий урок на тему «Поняття про засоби автоматизованого розроблення веб-сайтів, редактор веб-сайтів з графічним інтерфейсом. Етапистворення веб-сайтів», урок був проведений з учнями групи 90. Після проведення підсумків уроку, аналізу та Online-анкетування з учнями, були тільки позитивні відгуки;
  • У четвер з ученицями груп 88, 91 та 93 було проведено виховну годину на тему «Кібербулінг: загроза ХХІ століття». На уроці під час діалогу з аудиторією, було донесено усі небезпечні моменти, які можуть чекати, та подано детальну інформацію як уникнути булінгу в Інтернеті. На уроці застосовувались такі цікаві форми, як відеоролики та презентація за допомогою проектора та мульмедійної дошки, також усім учасникам уроку було роздано буклети із детальною інформацією про кібербулінг.

Усі заходи Тижня були спрямовані на розвиток творчої фантазії, логічного мислення, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, формування обов'язковості, відповідальності, креативності.

Проведені заходи ще більше зацікавили ліцеїстів навчальним предметом – інформатика, посприяли формуванню думки про те, що вчитися не тільки корисно, але ще й цікаво. Поставлена мета: привернути увагу підлітків до  питання насилля засобами Інтернет, до пошуку виходу із небезпечних ситуацій, розвитку творчих та креативних думок під час створення сайтів  у всесвітній павутині було досягнуто.