Готуємося захищати Батьківщину!

22 квіт. 2019
19 квітня 2019 року на спортивному комплексі Олександрійського професійного аграрного ліцею відбулася обласна спартакіада серед допризовної молоді, яка за результатами першого етапу зібрала найсильніші команди чи не з усіх куточків нашого краю.

Як справжні господарі, педагогічний та учнівський колективи ліцею після осінньо-зимового періоду впорядкували та навели чистоту на території навчального закладу та спортивного майданчика. Також навели порядок на закріпленій території – поприбирали, повигрібали до бордюрного каменя, підрізали дерева, побілили їх, підсапали клумби та квітники.

Змагання ще одна нагода наголосити на необхідності формування у підростаючого покоління престижу військової служби та пропаганди здорового способу життя, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом як однієї з форм підготовки молоді до служби в Збройних Силах України.

До участі у заході долучилися заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА Уляна Соколенко, голова Приютівської ОТГ Андрій  Коломійцев, голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко,  директор Олександрійського професійного аграрного ліцею Василь Афанасьєв та інші поважні гості.

У своєму виступі Уляна Василівна  особливу увагу звернула на посилення ролі національно-патріотичного виховання, удосконалення системи допризовної підготовки, реалізації творчого потенціалу обдарованої молоді, формування державницького та національно-патріотичного світогляду юного покоління.

Залишатися вірними патріотами своєї України закликав учасників змагань Андрій Коломійцев та детально охарактеризував основні аспекти та шляхи  реалізації заходів із  національно-патріотичного, а саме – військово-патріотичного  виховання дітей та молоді на сучасному етапі.

Директор ліцею розповів юнакам про  престиж військової служби, військово-професійної орієнтації молоді, формування й розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту української держави.

Головний суддя спартакіади Андрій Ярошевський  детально ознайомив з програмою проведення заходу, провів нараду з суддями змагань.

Програма Спартакіади включала в себе наступні розділи: підтягування на перекладині, біг 100 м, біг 1500 м, виконання стрільб, метання гранати  на дальність.

У обласній Спартакіаді прийняло участь 28 команд (140 спортсменів та 46 представника) зі всієї Кіровоградської області.

Наш навчальний заклад від Приютівської ОТГ представляли Куйда Євгеній, Тютюнов Сергій, Смоляр Артем, Гарькавий Андрій, Орєшкін Дмитро. Тютюнов Сергій зайняв почесне друге місце у підтягуванні на перекладині, а Смоляр Артем отримав друге місце за біг  1500 м.

За результатами спартакіади переможцями стала команда Маловисківського району.

Дякуємо всім учасникам змагань, керівникам команд, тренерам, усім організаторам проведення обласної спартакіади.

Усім учасникам спартакіади бажаємо  успіхів, наснаги та мирного неба!