Challenge Fest

25 вер. 2019
Відповідно до наказу начальника управління освіти, науки , молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16.09.2019 р. № 666- 02 « Про проведення Challenge Fest всеукраїнського фізкультурно –оздоровчого заходу серед учнів» та з метою популяризації фізичної культури і спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом в Олександрійському професійному аграрному ліцеї 24 вересня 2019 року проведені змагання Challenge Fest .

Спорт – це життя і наше веселе свято тому підтвердження.

В рамках всеукраїнского Челлендж феста, який проводиться серед учнівської молоді всіх навчальних закладів нашої країни, наш ліцей провів спортивні змагання, які включли в себе майстер клас з воркауту, естафету «Cool Games» та футбол.

«Cool Games» - всеукраїнський спортивно-массовий захід для учнів та учениць 9-18 років, які  не потребують спеціальної підготовки та потрібний для впровадження інноваційних підходів до фізичної культури , для того щоб пробудити бажання займатися руховою активністю та популяризувати здоровий  образ життя.

Згідно положення, естафета  «Cool Games» включала в себе 6 видів, це:  Класики, Гулівер, М’яч та скакалка, Біатлон, Боулінг та перетягування канату. Змагалися по дві команди, а переможці в кожній дуелі, потім змагалися між собою і так доки не визначили переможця. В кожному виді естафет був лише один переможець:

1. Класики –група № 89
  2.  Гулівер- група № 91
  3. М’яч та скакалка- група № 94
  4. Біатлон- група № 95
  5.  Боулінг- група № 90
  6. Перетягування канату- група № 90

В нашому ліцеї Challenge Fest  відбувся на спеціально облаштованому  спортивному майданчику на відкритому повітрі. Учасники змагань та всі присутні вболівальники отримали задоволення від крутих естафет та змагань з футболу, ще раз впевнилися в тому, що спорт може бути не лише корисним, але й веселим та цікавим. Проведений захід допоміг нашим ліцеїстам зрозуміти, що в сучасному світі дотримуватися здорового способу життя – це круто і модно!