Екскурсія до військової частини

2 груд. 2019
Напередодні свята Дня Збройних Сил України та з метою національно-патріотичного виховання молоді, 02 грудня 2019 року учні груп №89, №91 Олександрійського професійного аграрного ліцею відвідали Олександрійську військову частину 2269 Національної Гвардії України.

Під час екскурсії  учні оглянули стрілецьку  зброю  та новітню  техніку, виготовлену  в Україні.

Хлопці та дівчата із  почуттям  відповідальності  тримали  військову зброю  і кожен  по  черзі  виконував розбирання і збирання автомата  Калашнікова.  Учні мали змогу  ознайомитися з історією створення військової частини, історією  виникнення вертольотів, пам’ятних стел загиблим воїнам в Афганістані  та Чорнобилі.

Усі бажаючі  мали змогу  фотографуватися  біля гелікоптерів  МІ-6 та МІ-2, які стали музейними експонатами.

Ліцеїсти отримали багато цікавої та корисної інформації, вони  ділилися враженнями  від побаченого та почутого.

Адміністрація ліцею та колектив учнів  висловлює  щиру  подяку воїнам - гвардійцям, які   з гідністю та  честю виконують  свій   обов’язок,   захищають інтереси  й  територіальну цілісність нашої  держави.