Зустріч учнів з краєзнавцем та журналістом Голобородько В.В.

6 груд. 2019
05.12.2019 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї відбулася зустріч учнів з членом національної спілки краєзнавців України Голобородько Віктором Валерійовичем, який в даний час вивчає історію своєї малої Батьківщини.

Напередодні   Дня    визволення  міста Олександрії  від  фашистських   окупантів Віктор Валерійович  розповів   учням  про своє дослідження. Краєзнавець   підготував презентацію та    лекцію  про   Олександрію в повоєнні роки. Учні з цікавістю  слухали   про   роки окупації міста Олександрії в  1941-1943 р.р.   та про криваве   звільнення нашого  міста та прилеглих  територій.

Спираючись   на  розповіді своїх   прадідів та прабабусь багато   запитань   у   хлопців було  щодо  життя   людей   в ті  тяжкі повоєнні часи .

На всі запитання Віктор  Валерійович  охоче   відповідав, розповідав про  пошукову роботу в архівах, про  свої    дослідницькі  праці.

Адміністрація ліцею та учнівський колектив подякували журналісту    Голобородько  В.В.   за   таке цікаве   дослідження   та    домовилися    про   подальшу    співпрацю.