« Інфекції, що передаються статевим шляхом»

19 груд. 2019
18 грудня 2019р. в Олександрійському професійному аграрному ліцеї відбулася зустріч дівчат І - ІІ курсу гр.№96, № 93 з старшим соціальним працівником Обласного Благодійного Фонду « Повернення до життя»

18 грудня 2019р. в  Олександрійському професійному  аграрному ліцеї відбулася  зустріч дівчат І - ІІ курсу гр.№96, № 93 з старшим соціальним працівником Обласного Благодійного Фонду « Повернення до життя» Лемешенко Наталією Вікторівною в рамках  молодіжного профілактичного проекту підлітки поза увагою: покращення доступу до інтегрованих ВІЛ – послуг для уразливих підлітків в Кіровоградській області за підтримки МБФ « СНІД Фонд Схід – Захід AIDSFoundationEast–West–Україна» та МБФ « Міжнародний Альянс громадського здоров’я »

Проведена робота спрямована на профілактику ВІЛ/СНІД та ІПСШ та формування відповідальної безпечної поведінки серед молоді.

Учні збагатили свої знання про дані захворювання, дізналися про історію їх виникнення, шляхи передачі та засоби запобігання інфікуванню.

У ході роботи з учнями проведено мозковий штурм з питань « Як передається вірус?» , « Які основні прояви ІПСШ?»

Учні  отримали наочні матеріали.

Робота з Обласним Благодійним Фондом « Повернення до життя»   продовжується щодо підтримки підлітків……