Олександрійський професійний аграрний ліцей

10 вер. 2018

«Здоров'я кожної людини - це його багатство»

07.09.2018 р. в Олександрійському професійному аграрному ліцеї з метою пропаганди здорового способу життя проводились змагання присвячені Дню фізичної культури і спорту.
4 вер. 2018

Співпраця з фірмою «Estel»

Фірма «Estel» тісно співпрацювала з нашим ліцеєм на протязі 2017/2018 навчального року, проводились семінари, майстер-класи.
3 вер. 2018

Україна починається з тебе

03 вересня 2018 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї розпочався новий навчальний рік. Учні І курсу були запрошені на відкритий урок під назвою «Україна починається з тебе!».
1 вер. 2018

Нестандартне 1 вересня

Гарне волосся - символ жіночності та здоров’я
12 лип. 2018

Перспективи застосування дронороботів у сільскому господарстві регіону та для потреб Приютівської ОТГ

На базі Олександрійського професійного аграрного ліцею, для фермерів та всіх бажаючих, відбувся семінар по застосуванню безпілотників.
27 черв. 2018

Дзвоник пролуна востаннє - за хвилину мить прощання!

25 червня 2018 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї відлунав останній дзвоник – довгоочікуваний і радісний для учнів, хвилюючий для випускників, які назавжди попрощалися з безтурботними учнівськими роками .
15 черв. 2018

Майбутні кваліфіковані робітники

15 червня 2018 року була проведена поетапна кваліфікаційна атестація учнів групи №88, ІІ курсу з кваліфікації «Перукар 2 класу» професії «Перукар ( перукар-модельєр), манікюрник».
4 черв. 2018

Тюльпанева феєрія талантів

Таланти Олександрійського професійного аграрного ліцею на заключному концерті фестивалю «Тюльпанева феєрія талантів» в м. Кропивницькому
25 трав. 2018

24 травня 2018 року, день здачі ЗНО з української мови

У цей день кожен учень з серйозними намірами, безмірним хвилюванням, зібравши свої знання, ерудицію, творчу наснагу в одне ціле, прийшов засвідчити свою міцну життєву позицію.
24 трав. 2018

ОБЕРИ СВОЄ - ЗРОБИ КРОК ДО МАЙБУТНЬОГО!

23 травня 2018 р. в рамках Профорієнтаційного фестивалю робітничих професій «ПРОФ FEST - 2018» в місті Кропивницькому ПТНЗ області організували ярмарку професій для учнів випускних класів. Олександрійський професійний аграрний ліцей ознайомив присутніх із професіями, які можна здобути учням в ліцеї.