24 трав. 2018

Зустріч учнів ліцею з представниками Головного управління Національної поліції

23.05.2018 року відбулася зустріч учнів Олександрійського професійного аграрного ліцею з начальником сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Серебренніковой О.В., за участі інспектора сектору кадрового забезпечення Олександрійського відділу поліції, старшого лейтенанта Бонішичін А.М.
8 трав. 2018

«Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!»

7 травня 2018 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї пройшла урочиста лінійка, присвячена Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
5 трав. 2018

Наші викладачі

Блаженна людина , що насичується від плодів своєї праці і шукає в ній успіху. (Святе письмо)
2 трав. 2018

Результати вибору електронних версій оригінал - макетів підручників для 10 класу

Результати вибору підручників
26 квіт. 2018

Урочисте закриття учбово – польових зборів

26 квітня 2018 року відбулася церемонія закриття триденних учбово-польових зборів. Урочисте закриття зборів почалося з хвилини мовчання на честь вшанування жертв Чорнобильської катастрофи.
25 квіт. 2018

Учбово – польові збори продовжуються!

25 квітня 2018 року молодь долучилась до практичних занять з вогневої підготовки на території Аджамської військової частини А-1405 Збройних Сил України.
24 квіт. 2018

Учбово – польові збори розпочались!!!

24 квітня 2018 року на базі Олександрійського професійного аграрного ліцею розпочалися триденні учбово-польові збори
20 квіт. 2018

Змагання з міні-футболу

19.04.2018 року на базі Олександрійського професійного аграрного ліцею проводились зональні змагання обласної спартакіади серед учнів ПТНЗ з міні-футболу.
18 квіт. 2018

Екскурсія на Петрівський залізорудний кар’єр

17 квітня 2018 року учні Олександрійського професійного аграрного ліцею відвідали Петрівський залізорудний кар’єр, який є найголовнішим та найпотужнішим підприємством району.
6 квіт. 2018

Великдень йде до нас !

Колектив та учні ліцею щиро вітають всіх зі святом та бажають миру та благополуччя, милості та Божого благословіння!!!