20 лист. 2015

«Геометрія є пізнання всього існуючого» Платон (ІVст. до н.е.)

18 листопада у навчальній групі № 85 ( професія "Перукар (перукар – модельєр) манікюрник") викладачем математики, викладачем вищої категорії, викладачем-методистом Тимченко О.В. проведено відкритий урок математики з теми програми «Паралельність прямих і площин у просторі».
19 лист. 2015

День Гідності та Свободи

У рамках відзначення Дня Гідності та Свободи у навчальних групах ліцею пройшли ряд заходів, присвячені патріотизму й мужності громадян.
18 лист. 2015

Всесвітній день дитини

17 листопада була проведена цікава інтерактивна година інформування для учнів першого та другого курсу, присвячена відзначенню Всесвітнього дня дитини за темою: «20 листопада - Всесвітній день дитини». На годині інформування визначено передісторію свята та його актуальність. Для кращого усвідомлення матеріалу учням продемонстровано тематичний документальний фільм.
17 лист. 2015

Право - мистецтво добра і справедливості

З 16 листопада в ліцеї розпочався тиждень правознавства за темою « Право - мистецтво добра і справедливості».
16 лист. 2015

Конкурс з водіння трактора серед учнів Олександрійського професійного аграрного ліцею, присвячений Дню працівника сільського господарства

Свої знання, вміння і хист, мали змогу продемонструвати 13 листопада 2015 року учні Олександрійського професійного аграрного ліцею, взявши участь у конкурсі з водіння трактора МТЗ-80. Конкурс з водіння трактора став вінцем Тижня, що був присвячений Дню працівників сільського господарства.
9 лист. 2015

День працівників сільського господарства

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Нехай же з року в рік, і з роду в рід Не буде хліборобам переводу. Хай працю їхню славлять щиро люди Аж поки сонце ллє на землю світ!
5 лист. 2015

Методична комісія як форма методичної роботи

04 листопада 2015 р. відбулося чергове засідання методичної комісії з професії «Перукар ( перукар-модельєр), манікюрник», яке було розпочато словами Яна Амоса Коменського: «Ніхто не робиться майстром, не тренуючись в майстерності».
2 лист. 2015

«Не змеркне слава тих великих днів».

Щорічно, 28 жовтня, наш народ, відзначає День визволення України від фашистських загарбників, встановлений Президентом України від 20 жовтня 2009 року, «… з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні…». В Олександрійському професійному аграрному ліцеї пройшла низка заходів, приурочених цій події.
28 жовт. 2015

" Рідна мова найдорожчий скарб". День другий

У кабінеті української мови та літератури проведено турнір знавців літератури Учні розгадували кросворди , вікторини, ребуси про життєвий і творчий шлях українських письменників.
27 жовт. 2015

« Рідна мова – найдорожчий скарб»

Саме таку назву має тиждень української мови та літератури в Олександрійському професійному агарному ліцеї, який проходитиме з 26 жовтня по 30 жовтня 2015 року тиждень розпочався з виставки під назвою «Літературна осінь», в підготовці якої взяли участь учні навчальних груп ліцею під керівництвом викладача української мови та літератури.