21 жовт. 2015

"Здолати можемо і, - повинні"

20 жовтня 2015 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї пройшла година інформування « Здолати можемо і, - повинні» приурочена до Всеукраїнського Дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози.
16 жовт. 2015

Підсумки Тижня вшанування, приуроченого до Дня Захисника України та Дня українського козацтва.

Цього дня, приємним моментом для присутніх, стало повідомлення про те, що, Нагаєць Денис, учень групи 77 (ІІІ курс), який брав участь у змаганнях з легкої атлетики в місті Жимтомирі з 8 по 11 жовтня 2015 року, приурочених до Дня Захисника України, здобувши переконливу перемогу, повернувся в стіни рідного закладу з грамотами та нагородоми.
15 жовт. 2015

« У нашім минулім – воля і слава, У нашім минулім – безсмертні діла...»

15-го жовтня у фойє Олександрійського професійного аграрного ліцею відбувся конкурс стіннівок «Від козацької звитяги до солдатської слави». Його організували учні навчальних груп до Дня Захисника України
15 жовт. 2015

«Покровські козацькі ігри»

14-го жовтня команда «Отамани» Олександрійського професійного аграрного ліцею взяла активну участь в міському заході «Покровські козацькі ігри», який відбувся на честь Дня Захисника України в місті Олександрія.
13 жовт. 2015

«Ми – козацького роду нащадки»

13 жовтня 2015 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї, в навчальних групах до Дня Захисника України та Дня українського козацтва, пройшли виховні години «Ми – козацького роду нащадки», на яких, учні мали змогу познайомитися з історією створення українського війська від витоків і до нашого часу.
13 жовт. 2015

«Ми, їм, завдячуємо життям»

12 жовтня 2015 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї пройшла тематична лінійка «Ми, їм, завдячуємо життям», приурочена захисникам української держави.
2 жовт. 2015

«Гімн учительській прорфесії»

01 жовтня 2015 року, учні Олександрійського професійного аграрного ліцею, з нагоди Дня працівників освіти, організували для працівників закладу святкову концертну програму «Гімн учительській прорфесії».
2 жовт. 2015

ЗІ СВЯТОМ !

Шановні колеги! з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти та 75-ти річчя з дня заснування професійно-технічної освіти!
1 жовт. 2015

ВИДЕО

З 08 по 11 вересня 2015 року на базі Олександрійського професійного аграрного ліцею пройшли ІІІ - ті навчально-польові збори для учнів ліцею та випускників 10-11 класів району. Захід відбувся, під патронатом Голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кузьменка Сергія Анатолійовича, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження положень про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово – технічних спеціальностей», обласної Програми патріотичного виховання молоді, формування її готовності до захисту Вітчизни, дій в умовах надзвичайних ситуацій та практичного закріплення отриманих учнями теоретичних знань.
26 вер. 2015

Тиждень бібліотеки «Диво, ім’я якому – книга»

З 21 по 25 вересня 2015 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї проходив Тиждень бібліотеки «Диво, ім’я якому – книга», приурочений Всеукраїнському Дню бібліотек.