24 вер. 2015

22 вересня - День партизанської слави України

До цієї дати в Олександрійському професійному аграрному ліцеї було проведено ряд заходів, покликаних виховати у підростаючого покоління всенародну повагу до тих, хто у роки війни воював з ворогом у глибокому тилу, не шкодуючи власного життя
15 вер. 2015

Навчально-польові збори. День четвертий.

В цей день - урочисте закриття навчально-польових зборів.
15 вер. 2015

Навчально - польові збори День третій.

10 вересня, після підйому учасників навчально-польових зборів, їх ранкової зарядки та сніданку, відбувся виїзд на автобусах до військової частини А-1405.
14 вер. 2015

Навчально- польові збори День другий.

На урочистій лінійці присутні справжні патріоти української держави: розум і сила нашої нації. Всі вони піклуються про майбутнє нашої країни і роблять вагомий внесок у її розвиток.
14 вер. 2015

Навчально – польові збори

З 08 по 11 вересня 2015 року на базі Олександрійського професійного аграрного ліцею пройшли ІІІ - ті навчально-польові збори для учнів ліцею та випускників 10-11 класів району. Захід відбувся, під патронатом Голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кузьменка Сергія Анатолійовича, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження положень про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово – технічних спеціальностей», обласної Програми патріотичного виховання молоді, формування її готовності до захисту Вітчизни, дій в умовах надзвичайних ситуацій та практичного закріплення отриманих учнями теоретичних знань.
7 вер. 2015

Перша організаціна лінінйка

З метою спільної взаємодії та творчого взаємозв’язку учнів та педагогів, адміністрацією ліцею були озвучені основні напрямки діяльності педагогічного і учнівського колективів на 2015-2016 н.р. Таким чином, це дає змогу активу учнівського самоврядування внести свої пропозиції і побажання щодо спортивної та культурно-масової роботи закладу.
2 вер. 2015

«Ми - нація єдина!»

«Ми - нація єдина!» Під такою назвою пройшов перший урок в Олександрійському професійному аграрному ліцеї.
2 вер. 2015

1 вересня

1 вересня гостинно відкрилися двері Олександрійського професійного аграрного ліцею. Тут, розпочався новий, 2015-2016 навчальний рік.
1 вер. 2015

Поздоровляємо з 1 вересня !

з 1 вересня
2 лип. 2015

Останній дзвоник

Ось і знову пролунав останній дзвінок в Олександрійському професійному аграрному ліцеї. Учням І-ІІ курсів він сповістив про закінчення навчального року і початок довгоочікуваних канікул. Випускникам дзвінок пролунав востаннє і підвів їх до нової сторінки життєпису - початку трудової діяльності і нової перспективи в їхньому житті.