25 вер. 2019

Challenge Fest

Відповідно до наказу начальника управління освіти, науки , молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16.09.2019 р. № 666- 02 « Про проведення Challenge Fest всеукраїнського фізкультурно –оздоровчого заходу серед учнів» та з метою популяризації фізичної культури і спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом в Олександрійському професійному аграрному ліцеї 24 вересня 2019 року проведені змагання Challenge Fest .
23 вер. 2019

СНІД - останній крок у прірву небуття

Стаття3: "Здоров'я людини, як її життя, особиста честь, гідність, недоторканість та безпека, визначено найвищою соціальною цінністю" Конституція України
16 вер. 2019

Здорове тіло – здоровий дух

13 вересня 2019 року в Олександрійському професійно-аграрному ліцеї було проведено змагання присвячене до Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня, під девізом: «Рухова активність-здоровий спосіб життя-здорова нація».
2 вер. 2019

Вітаємо з початком нового навчального року!

Вас чекає світ корисних знань, отримавши які, ви зможете стати розумними, освіченими.
27 черв. 2019

У добру путь і щасливу днину!

Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника. Для 35 випускників Олександрійського професійного аграрного ліцею він пролунав прощальною мелодією 27 червня 2019 року. Для них уже розпочалася справжня гаряча пора – початок кар’єри на першому робочому місці.
21 трав. 2019

Лекція: «Статеве виховання»

21 травня 2019 року відбулася зустріч з представниками Олександрійського РЦСССДМ.
15 трав. 2019

Залучаємося до європейської родини

Учні другого та першого курсів ліцею приєдналися до Всеукраїнського онлайн-уроку “Європа починається з тебе” , який відбувся 15 травня.
15 трав. 2019

Для чого потрібен День сім'ї

Сім'я була і залишається хранителькою людських цінностей, культури і історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. У ліцеї активно проводиться робота з підготовки учнів до відповідального батьківства і материнства, 15 травня у всіх групах пройшли виховні години, спрямовані на формування сімейних цінностей. Учні групи №93 випустили стіннівку, присвячену Дню родини.
11 трав. 2019

Мама – найдорожча людина в світі!

Фотоконкурс - онлайн «Моїй матусеньці вклонюсь» відбувся в Олександрійському професійному аграрному ліцеї 11 травня з нагоди Дня матері,який буде святкуватись в Україні 12 травня 2019 року. Фото переможців конкурсу представлені вашій увазі.
10 трав. 2019

Вшануємо подвиг українського народу

7 травня 2019 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї відбулася святкова лінійка з нагоди Дня пам’яті та примирення, присвячена пам’яті жертв Другої світової війни.