15 трав. 2019

Залучаємося до європейської родини

Учні другого та першого курсів ліцею приєдналися до Всеукраїнського онлайн-уроку “Європа починається з тебе” , який відбувся 15 травня.
15 трав. 2019

Для чого потрібен День сім'ї

Сім'я була і залишається хранителькою людських цінностей, культури і історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. У ліцеї активно проводиться робота з підготовки учнів до відповідального батьківства і материнства, 15 травня у всіх групах пройшли виховні години, спрямовані на формування сімейних цінностей. Учні групи №93 випустили стіннівку, присвячену Дню родини.
11 трав. 2019

Мама – найдорожча людина в світі!

Фотоконкурс - онлайн «Моїй матусеньці вклонюсь» відбувся в Олександрійському професійному аграрному ліцеї 11 травня з нагоди Дня матері,який буде святкуватись в Україні 12 травня 2019 року. Фото переможців конкурсу представлені вашій увазі.
10 трав. 2019

Вшануємо подвиг українського народу

7 травня 2019 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї відбулася святкова лінійка з нагоди Дня пам’яті та примирення, присвячена пам’яті жертв Другої світової війни.
2 трав. 2019

Вони заслуговують на пошану і пам’ять

02 травня 2019 року волонтерський загін ліцею прибирав могилу комісара К.І.Сабанського та передав естафету з прибирання могил ветеранів Другої Світової війни усім бажаючим, хто шанує та поважає загиблих воїнів.
25 квіт. 2019

Тиждень історії та географії

Згідно плану з 22 по 26 квітня 2019 р. в ліцеї проходить тиждень історії та географії.
22 квіт. 2019

Готуємося захищати Батьківщину!

19 квітня 2019 року на спортивному комплексі Олександрійського професійного аграрного ліцею відбулася обласна спартакіада серед допризовної молоді, яка за результатами першого етапу зібрала найсильніші команди чи не з усіх куточків нашого краю.
18 квіт. 2019

Обласний етап конкурсу професійної майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»

16-17 квітня 2019 року учень нашого ліцею Решітько Юрій брав участь в обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».
15 квіт. 2019

«ПрофFest» провели на "фест гарно"!

Протягом березня – квітня 2019 року Олександрійський професійний аграрний ліцей взяв участь у зональному етапі обласного молодіжного фестивалю «ПрофFest-2019».
8 квіт. 2019

Стоп булінг

05.04.2019р. в Олександрійському професійному аграрному ліцеї відбулася зустріч підлітків групи № 93 з представником сектору ювенальної превенції Олександрійського районного відділення поліції Олександрійського відділу поліції ГУНП України в Кіровоградській області старшим лейтенантом Руденком Я.О.