Кіровоградська область. Олександрійський професійний аграрний ліцей

МИ  радІ вітати Вас на нашому сайті!

пропонуємо Вам стати частиною нашого життя:

переглянути новини, знайти корисну інформацію.

запрошуємо до нас  на навчання

в 2017-2018 навчальному році  за професіями:

1."Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва ( категорії «А1»,«А2»,«В1»);  водій автотранспортних засобів  (категорія "С")

2. "Слюсар з ремонту автомобілів;водій автотранспортних засобів (категорія "С");машиніст крана автомобільного"

3. "Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах"

4. "Перукар (перукар-модельєр), манікюрник".

На навчання з вище вказаних професій запрошуються

випускники  9 та 11 класів.

- Всі учні забезпечуються безкоштовним одноразовим гарячим харчуванням.

- Підготовка кваліфікованих робітників проводиться за державним замовленням (безкоштовно).

- Всі учні, що навчаються в Олександрійському професійному аграрному ліцеї  отримують стипендію.

- Випускники 9-го класу одночасно із  робітничою  професією здобувають повну загальну середню  освіту ( отримують атестат).

Шановні абітурієнти!  Чекаємо Вас

за адресою:

м. Олександрія,   Користівське шосе, 6,   Аграрний ліцей

Їхати  маршрутними таксі:

“ж/д вокзал– березівка № 77”,
“ж/д вокзал – користівка”,   “Ж/Д вокзал – ПРОТОПОПІВКА”
та автобусом  “Аграрний ліцей – БАМ”

Адміністрація  ліцею

тел. (05-235)4-17-17

запам'ятати

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
14 груд. 2017
В рамках проведення предметного тижня художньої культури та зарубіжної літератури «Подорож в епоху перетворень» для учнів ліцею оформлено виставку «Історія створення книги від стародавніх часів і до сучасності».
13 груд. 2017
12 грудня викладачем зарубіжної літератури Бабіч О.М. проведено відкритий урок « Антон Чехов. Сенс художнього змалювання «футлярного життя» в оповіданні «Людина у футлярі».
11 груд. 2017
З 11 грудня 2017 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї проводиться тиждень художньої культури та зарубіжної літератури «Подорож в епоху перетворень».
7 груд. 2017
06 грудня 2017р., в ліцеї проведено урочисте свято до Дня Збройний Сил України та визволення м. Олександрії від фашистських загарбників.
5 груд. 2017
В рамках проведення в ліцеї Всеукраїнського тижня права викладачем правознавства Пилипчук Н.О. проводився правовий тренінг «Права людини понад усе» для учнів І курсів. На заході також були присутні учні випускних класів Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів.
4 груд. 2017
З 04 грудня 2017 року в ліцеї з метою популяризації правової культури учнівської молоді розпочався Всеукраїнський тиждень права.