Кіровоградська область. Олександрійський професійний аграрний ліцей

МИ  радІ вітати Вас на нашому сайті!

пропонуємо Вам стати частиною нашого життя:

переглянути новини, знайти корисну інформацію.

запрошуємо до нас  на навчання

в 2017-2018 навчальному році  за професіями:

1."Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва ( категорії «А1»,«А2»,«В1»,«В2»,«В3»);  водій автотранспортних засобів  (категорія "С")

2. "Слюсар з ремонту автомобілів;водій автотранспортних засобів (категорія "С");машиніст крана автомобільного"

3. "Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах"

4. "Перукар (перукар-модельєр), манікюрник".

На навчання з вище вказаних професій запрошуються

випускники  9 та 11 класів.

- Всі учні забезпечуються безкоштовним одноразовим гарячим харчуванням.

- Підготовка кваліфікованих робітників проводиться за державним замовленням (безкоштовно).

- Всі учні, що навчаються в Олександрійському професійному аграрному ліцеї  отримують стипендію.

- Випускники 9-го класу одночасно із  робітничою  професією здобувають повну загальну середню  освіту ( отримують атестат).

Шановні абітурієнти!  Чекаємо Вас

за адресою:

м. Олександрія,   Користівське шосе, 6,   Аграрний ліцей

Їхати  маршрутними таксі:

“ж/д вокзал– березівка № 77”,
“ж/д вокзал – користівка”,   “Ж/Д вокзал – ПРОТОПОПІВКА”
та автобусом  “Аграрний ліцей – БАМ”

Адміністрація  ліцею

тел. (05-235)4-17-17

запам'ятати

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
19 жовт. 2017
18.10.2017 року відбувся семінар майстер-клас представників фірми виробника професійної косметики для волосся «ESTEL» на тему «Лабораторія кольору».
17 жовт. 2017
Напередодні свята Українського козацтва, Покрови та Дня захисника України на спортивному комплексі Олександрійського професійного аграрного ліцею відбувся захід «Козацькому роду нема переводу».
29 вер. 2017
Вітаємо !
29 вер. 2017
Настає радісний, привітний початок жовтня - День працівників освіти. І всі хто причетний до освіти, до учнів почуваються окриленими.
25 вер. 2017
У понеділок, 25 вересня, в ліцеї розпочався Тиждень бібліотеки «Бібліотека - невичерпне джерело мудрості, знань і досвіду». В цей день була проведена акція «лібмоб» під назвою «Дорога до кладу думок та знань», під час якої відбувалося вільне опитування учнів «Чи знаєте ви, як пройти до бібліотеки?».
22 вер. 2017
22 вересня відповідно до Указу Президента України відзначається День партизанської слави України.