12 лип. 2018

Перспективи застосування дронороботів у сільскому господарстві регіону та для потреб Приютівської ОТГ

На базі Олександрійського професійного аграрного ліцею, для фермерів та всіх бажаючих, відбувся семінар по застосуванню безпілотників.
27 черв. 2018

Дзвоник пролуна востаннє - за хвилину мить прощання!

25 червня 2018 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї відлунав останній дзвоник – довгоочікуваний і радісний для учнів, хвилюючий для випускників, які назавжди попрощалися з безтурботними учнівськими роками .
15 черв. 2018

Майбутні кваліфіковані робітники

15 червня 2018 року була проведена поетапна кваліфікаційна атестація учнів групи №88, ІІ курсу з кваліфікації «Перукар 2 класу» професії «Перукар ( перукар-модельєр), манікюрник».
4 черв. 2018

Тюльпанева феєрія талантів

Таланти Олександрійського професійного аграрного ліцею на заключному концерті фестивалю «Тюльпанева феєрія талантів» в м. Кропивницькому
25 трав. 2018

24 травня 2018 року, день здачі ЗНО з української мови

У цей день кожен учень з серйозними намірами, безмірним хвилюванням, зібравши свої знання, ерудицію, творчу наснагу в одне ціле, прийшов засвідчити свою міцну життєву позицію.
24 трав. 2018

ОБЕРИ СВОЄ - ЗРОБИ КРОК ДО МАЙБУТНЬОГО!

23 травня 2018 р. в рамках Профорієнтаційного фестивалю робітничих професій «ПРОФ FEST - 2018» в місті Кропивницькому ПТНЗ області організували ярмарку професій для учнів випускних класів. Олександрійський професійний аграрний ліцей ознайомив присутніх із професіями, які можна здобути учням в ліцеї.
24 трав. 2018

Зустріч учнів ліцею з представниками Головного управління Національної поліції

23.05.2018 року відбулася зустріч учнів Олександрійського професійного аграрного ліцею з начальником сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Серебренніковой О.В., за участі інспектора сектору кадрового забезпечення Олександрійського відділу поліції, старшого лейтенанта Бонішичін А.М.
8 трав. 2018

«Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!»

7 травня 2018 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї пройшла урочиста лінійка, присвячена Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
5 трав. 2018

Наші викладачі

Блаженна людина , що насичується від плодів своєї праці і шукає в ній успіху. (Святе письмо)
2 трав. 2018