Кіровоградська область. Олександрійський професійний аграрний ліцей

14 груд. 2017

Історія створення книги від стародавніх часів і до сучасності

В рамках проведення предметного тижня художньої культури та зарубіжної літератури «Подорож в епоху перетворень» для учнів ліцею оформлено виставку «Історія створення книги від стародавніх часів і до сучасності».
13 груд. 2017

Відкритий урок про сенс художнього змалювання «футлярного життя»

12 грудня викладачем зарубіжної літератури Бабіч О.М. проведено відкритий урок « Антон Чехов. Сенс художнього змалювання «футлярного життя» в оповіданні «Людина у футлярі».
11 груд. 2017

Подорож в епоху перетворень

З 11 грудня 2017 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї проводиться тиждень художньої культури та зарубіжної літератури «Подорож в епоху перетворень».
7 груд. 2017

До Дня Збройних сил України

06 грудня 2017р., в ліцеї проведено урочисте свято до Дня Збройний Сил України та визволення м. Олександрії від фашистських загарбників.
5 груд. 2017

Права людини понад усе

В рамках проведення в ліцеї Всеукраїнського тижня права викладачем правознавства Пилипчук Н.О. проводився правовий тренінг «Права людини понад усе» для учнів І курсів. На заході також були присутні учні випускних класів Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів.
4 груд. 2017

Всеукраїнський тиждень права

З 04 грудня 2017 року в ліцеї з метою популяризації правової культури учнівської молоді розпочався Всеукраїнський тиждень права.
29 лист. 2017

Японське мистецтво на берегах Інгулу

23 листопада 2017 року у Кіровоградському обласному академічному українському музично – драматичному театрі ім. М.Л. Кропивницького Обласний фестиваль серед учнів професійно – технічних навчальних закладів «Японія – незвичайна країна». В рамках фестивалю «Японія – незвичайна країна» прийняли участь учні Олександрійського професійного аграрного ліцею
27 лист. 2017

Обласна історико-краєзнавча олімпіада

24.11.2017 року в м. Кропивницький відбулася ІІ обласна історико-краєзнавча олімпіада «Шануй і знай свій рідний край». В цій олімпіаді прийняв участь Кривенда Тимофій, учень групи №89
27 лист. 2017

День пам’яті жертв Голодомору

3 20 по 24 листопада в ліцеї відбулися заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні - геноциду Українського народу.
24 лист. 2017

Перукар – найдивовижна професія !

В Олександрійському професійному аграрному ліцеї було проведено відкритий урок «Виконання базових модельних сучасних стрижок».