Олександрійський професійний аграрний ліцей

16 трав. 2016

Сьогодні - знавці історії, а завтра - її творці

16.05.2016 року розпочався Тиждень історії під назвою: «Сьогодні - знавці історії, а завтра - її творці»
6 трав. 2016

Встеляйте квітами дороги, бійцям, що мир несли в наш край

6 травня було проведено для всіх учнів ліцею тематичну лінійку - пам’яті під назвою «Встеляйте квітами дороги, бійцям, що мир несли в наш край», приурочену до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги.
6 трав. 2016

Тихі зорі вічної пам'яті

5 травня в ліцеї було проведено урочистий тематичний захід, під назвою «Тихі зорі вічної пам'яті» приурочений до визначних і пам’ятних дат: Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги.
30 квіт. 2016

з Великоднем !

Найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового !
29 квіт. 2016

Хімія в побуті

27 квітня був проведений захід на тему: «Хімія в побуті: як не втратити здоров’я через необачність - небезпечний склад шампуню для волосся» в якому приймали участь учениці І курсу групи перукарів.
27 квіт. 2016

Відлуння Чорнобиля

30-ті роковини Чорнобильської катастрофи
26 квіт. 2016

Хімія та біологія - дивовижні природничі науки, в яких криється людське життя і великі можливості.

І хімія, і біологія - не просто дисципліни на уроках, А в світ майбутній учнів перші кроки. Тож слава цим наукам природничим! Бо славний світ людей, якому мудрість личить!!!
22 квіт. 2016

Обласна Спартакіада серед учнів ПТНЗ

21 квітня 2016 року на базі Олександрійського професійного аграрного ліцею в рамках обласної Спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2016 році були проведені зональні змагання з міні-футболу.
18 квіт. 2016

Через професію до - успіху!

14 квітня 2016 року представники Олександрійського професійного аграрного ліцею прийняли активну участь у заході, який проводився Олександрійським міськрайонним центром зайнятості під назвою «Через професію - до успіху!».
12 квіт. 2016

Космічні технології - на службу суспільству

12 квітня 2016 року викладачем фізики Якимчук О.Ю. для учнів ліцею було проведено годину інформування «Внесок українських учених в розвиток космонавтики».