9 лист. 2016

До Дня писемності і української мови

У рамках проведення Дня писемності і української мови всі навчальні групи Олександрійського професійного аграрного ліцею оформили святкові газети.
9 лист. 2016

День писемності та української мови - наймолодше державне свято

Українська мова входить до групи найбільш розвинених і досконалих мов. Завдяки проголошенню незалежності вона, як і українська культура, по праву займає належне місце в світі. А для того, щоб ми знали і не забували своєї рідної мови, щоб підвищували її значимість для майбутнього, наш національний календар поповнився ще одного важливою датою для кожного українця - 9 листопада. Це наймолодше державне свято.
4 лист. 2016

Навчально-польові збори. День третій.

04.10.2016 року учнями навчальної групи було відпрацьовано навички з основ цивільного захисту .
3 лист. 2016

Навчально-польові збори

Метою предмета «Захист Вітчизни» є не тільки необхідність теоретичної, практичної, фізичної і психологічної підготовки учнівської молоді до захисту Вітчизни і проходження військової служби у Збройних Силах України чи інших військових формуваннях України, а й створення умов для формування та удосконалення життєво необхідних знань, умінь і навичок, високої патріотичної свідомості.
31 жовт. 2016

Підсумки предметного тижня підведено

31 жовтня на лінійці було підведено підсумки проведеного предметного тижня «Дрібниць на дорозі не буває» та нагороджено грамотами, дипломами переможців і найбільш активних учасників конкурсів. Побажаємо їм успіхів та наступних перемог!
28 жовт. 2016

А сьогодні - ще цікавіше…

В ліцеї продовжується тиждень, присвячений Дню автомобіліста і дорожника. В четвер, 27 жовтня 2016 року відбувся конкурс «Чи знаємо ми правила дорожнього руху?» серед 2 команд: команда майстрів виробничого навчання та команда учнів ліцею.
27 жовт. 2016

Конкурс фахової майстерності з професії «Водій автотранспортних засобів» - продовжується !

26 жовтня, на автодромі Олександрійського професійного аграрного ліцею відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів з професії «Водій автотранспортних засобів». Учні виконували завдання на швидкість водіння та маневрування автомобілем ГАЗ-52-04 на автодромі
25 жовт. 2016

Конкурс фахової майстерності серед учнів з професії «Водій автотранспортних засобів»

25 жовтня, у вівторок, серед учнів випускних груп №80 ( професія "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії "А1"; "А2"; "В1"); водій автотранспортних засобів (категорія "С") ") та №81 ( професія «Слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів (категорія «С»); машиніст крана автомобільного») було проведено конкурс фахової майстерності з професії «Водій автотранспортних засобів».
24 жовт. 2016

Предметний тиждень до Дня автомобіліста і дорожника

З 24 жовтня 2016 року в ліцеї розпочався тиждень, присвячений Дню автомобіліста і дорожника «Дрібниць на дорозі не буває».
17 жовт. 2016

Нагородження переможців

На організаційній лінійці команди-переможці та учні-переможці спортивних змагань «Козацькому роду нема переводу!», які були присвячені Дню українського козацтва та Дню Захисника України, отримали грамоти та дипломи.