31 жовт. 2017

Переможниця «Зіркового мікрофону» майстер виробничого навчання нашого ліцею

27 листопада в районному будинку культури відбувся конкурс «Зірковий мікрофон» прийняла участь в цьому конкурсі майстер виробничого навчання Олександрійського професійного аграрного ліцею Голосенко Анна Сергіївна, випускниця нашого ліцею.
27 жовт. 2017

Автомобіль, дорога, пішохід

27 жовтня 2017 року для учнів навчальних груп викладачем спецдисциплін Романовим Ю. І. було проведено вікторину з правил дорожнього руху «Автомобіль, дорога, пішохід»
26 жовт. 2017

Конкурс на краще виготовлення інформаційного буклету з правил дорожнього руху

26 жовтня 2017 року серед учнівських навчальних груп ліцею в рамках предметного тижня «Автомобіль - не розкіш» проводився конкурс на краще виготовлення інформаційного буклету з правил дорожнього руху.
23 жовт. 2017

До Дня автомобіліста і дорожника

Сьогодні, 23 жовтня 2017 року, в ліцеї розпочато Тиждень, присвячений Дню автомобіліста і дорожника. Назва цього тижня «Автомобіль – не розкіш», оскільки зараз автомобіль далеко не розкіш, а необхідний засіб пересування.
19 жовт. 2017

Майстер – клас фірми «ESTEL»

18.10.2017 року відбувся семінар майстер-клас представників фірми виробника професійної косметики для волосся «ESTEL» на тему «Лабораторія кольору».
17 жовт. 2017

Козацькому роду нема переводу

Напередодні свята Українського козацтва, Покрови та Дня захисника України на спортивному комплексі Олександрійського професійного аграрного ліцею відбувся захід «Козацькому роду нема переводу».
29 вер. 2017

З Днем працівників освіти

Вітаємо !
29 вер. 2017

Освітянській великій родині - наші вітання палкі!

Настає радісний, привітний початок жовтня - День працівників освіти. І всі хто причетний до освіти, до учнів почуваються окриленими.
25 вер. 2017

Акція – «лібмоб» - «Дорога до кладу думок та знань»

У понеділок, 25 вересня, в ліцеї розпочався Тиждень бібліотеки «Бібліотека - невичерпне джерело мудрості, знань і досвіду». В цей день була проведена акція «лібмоб» під назвою «Дорога до кладу думок та знань», під час якої відбувалося вільне опитування учнів «Чи знаєте ви, як пройти до бібліотеки?».
22 вер. 2017

День партизанської слави України

22 вересня відповідно до Указу Президента України відзначається День партизанської слави України.