Олександрійський професійний аграрний ліцей

29 груд. 2017

З Новим роком !!!

Вітаємо вас з Новорічними святами !
22 груд. 2017

Полинева квітка.«Чорнобиль…Трагедія…Пам'ять»

Виховний захід
21 груд. 2017

Наш учень - переможець !

Учень нашого ліцею Воробйов Сергій, який навчається в групі № 9 ТМШ посів І місце у змаганнях за Кубок України з хортингу, які проводилися з 16 по 18 грудня 2017 року у м.Черкаси.
18 груд. 2017

Творці національного мистецтва

Наприкінці предметного тижня з художньої культури та зарубіжної літератури «Подорож в епоху перетворень» для учнів ліцею був проведений позаурочний захід «Творці національного українського мистецтва. Епоха перетворень». Цей захід був присвячений представникам українського образотворчого мистецтва.
14 груд. 2017

Історія створення книги від стародавніх часів і до сучасності

В рамках проведення предметного тижня художньої культури та зарубіжної літератури «Подорож в епоху перетворень» для учнів ліцею оформлено виставку «Історія створення книги від стародавніх часів і до сучасності».
13 груд. 2017

Відкритий урок про сенс художнього змалювання «футлярного життя»

12 грудня викладачем зарубіжної літератури Бабіч О.М. проведено відкритий урок « Антон Чехов. Сенс художнього змалювання «футлярного життя» в оповіданні «Людина у футлярі».
11 груд. 2017

Подорож в епоху перетворень

З 11 грудня 2017 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї проводиться тиждень художньої культури та зарубіжної літератури «Подорож в епоху перетворень».
7 груд. 2017

До Дня Збройних сил України

06 грудня 2017р., в ліцеї проведено урочисте свято до Дня Збройний Сил України та визволення м. Олександрії від фашистських загарбників.
5 груд. 2017

Права людини понад усе

В рамках проведення в ліцеї Всеукраїнського тижня права викладачем правознавства Пилипчук Н.О. проводився правовий тренінг «Права людини понад усе» для учнів І курсів. На заході також були присутні учні випускних класів Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів.
4 груд. 2017

Всеукраїнський тиждень права

З 04 грудня 2017 року в ліцеї з метою популяризації правової культури учнівської молоді розпочався Всеукраїнський тиждень права.