29 лист. 2017

Японське мистецтво на берегах Інгулу

23 листопада 2017 року у Кіровоградському обласному академічному українському музично – драматичному театрі ім. М.Л. Кропивницького Обласний фестиваль серед учнів професійно – технічних навчальних закладів «Японія – незвичайна країна». В рамках фестивалю «Японія – незвичайна країна» прийняли участь учні Олександрійського професійного аграрного ліцею
27 лист. 2017

Обласна історико-краєзнавча олімпіада

24.11.2017 року в м. Кропивницький відбулася ІІ обласна історико-краєзнавча олімпіада «Шануй і знай свій рідний край». В цій олімпіаді прийняв участь Кривенда Тимофій, учень групи №89
27 лист. 2017

День пам’яті жертв Голодомору

3 20 по 24 листопада в ліцеї відбулися заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні - геноциду Українського народу.
24 лист. 2017

Перукар – найдивовижна професія !

В Олександрійському професійному аграрному ліцеї було проведено відкритий урок «Виконання базових модельних сучасних стрижок».
24 лист. 2017

Майстер – клас з професійного фарбування та моделювання брів

23.11.2017 року в ліцеї майстром виробничого навчання з професії «Перукар(перукар-модельєр) манікюрник» Богдановою К. О., було проведено майстер-клас з професійного фарбування та моделювання брів.
22 лист. 2017

Мова в моєму житті

Серед учнів ліцею проводився І етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
21 лист. 2017

Перукар шукає красу всюди…

Перукар-модельєр професія творча, багатогранна, яка живе завдяки новим ідеям. Саме такі ідеї були представлені на виставці в ліцеї під назвою «Перукар шукає красу всюди, де тільки її можна знайти і дарує її тим, хто поруч з ним».
21 лист. 2017

Профорієнтаційний виховний захід

У рамках Тижня перукарської справи, 20.11.2017 року, в ліцеї відбувся позакласний виховний захід на тему: «Про догляд за волоссям, мотивацію та впевненість у собі».
17 лист. 2017

Свято працівників сільського господарства

З давніх-давен восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, вся Україна відзначає свято працівників сільського господарства. До цього, воістину всенародного свята учні ліцею підготували концерт .
16 лист. 2017

Україна щедра на свої дари

Для виставки «Україна щедра на свої дари», присвяченої Дню працівників сільського господарства, кожна навчальна група ліцею підготувала осінню композицію з овочів та квітів.