Кіровоградська область. Олександрійський професійний аграрний ліцей

23 серп. 2016

З Днем Незалежності України

Колектив Олександрійського професійного аграрного ліцею вітає зі святом !
30 черв. 2016

Ліцей – мій дім, моя родина

30 червня 2016 року надзвичайно важливий, хвилюючий і яскравий день, який відкрив перед випускниками Олександрійського професійного аграрного ліцею нову сторінку у життєвому літописі. В цей день відбулося свято Останнього дзвоника 2016. Дзвоник прозвучав сьогодні в останнє для наших випускників, покликав їх у незвідану дорогу майбутнього.
31 трав. 2016

Всесвітній день без тютюну

31.05. у Всесвітній день без тютюну, членами бібліотечного читацького активу було розроблено та презентовано фотовітрину під назвою «Схаменіться! Хіба вам себе не шкода!?!».
30 трав. 2016

Куріння прояв слабкості та відсутності сили волі

На цей тиждень припадає Всесвітній день без тютюну. В Олександрійському професійному аграрному ліцеї, у понеділок 30.05. на загальноліцейній лінійці для учнів усіх груп, було проведено роз’яснювальну роботу по популяризації здорового способу життя та застереження про залежність пагубної звички тютюнопаління.
23 трав. 2016

Безпека на дорозі - безпека життя

В ліцеї з 16 по 20 травня проходив Тиждень безпеки дорожнього руху . Протягом Тижня було проведено позакласний захід з надання домедичної допомоги постраждалим в наслідок ДТП «Знаю, вмію, врятую».
17 трав. 2016

«Америка, яка вона?»

16.05.2016р в рамках Тижня історії для учнів І-ІІ курсів було проведено годину інформування на тему «Америка, яка вона?»
16 трав. 2016

Сьогодні - знавці історії, а завтра - її творці

16.05.2016 року розпочався Тиждень історії під назвою: «Сьогодні - знавці історії, а завтра - її творці»
6 трав. 2016

Встеляйте квітами дороги, бійцям, що мир несли в наш край

6 травня було проведено для всіх учнів ліцею тематичну лінійку - пам’яті під назвою «Встеляйте квітами дороги, бійцям, що мир несли в наш край», приурочену до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги.
6 трав. 2016

Тихі зорі вічної пам'яті

5 травня в ліцеї було проведено урочистий тематичний захід, під назвою «Тихі зорі вічної пам'яті» приурочений до визначних і пам’ятних дат: Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги.
30 квіт. 2016

з Великоднем !

Найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового !