Кіровоградська область. Олександрійський професійний аграрний ліцей

22 бер. 2016

Всесвітній день Землі

21 березня 2016 року для учнів ліцею були організовані інформаційно-просвітницькі заходи до Всесвітнього дня Землі
19 бер. 2016

Підсумки Тижня іноземної мови

18 березня на загальноліцейній лінійці учням була оголошена подяка за активну участь у підготовці Тижня іноземної мови.
18 бер. 2016

Подорож старовинними містами України

17 березня було проведено виховний захід «Подорож старовинними містами України» метою заходу було виховувати в учнів патріотичне ставлення до своєї Батьківщини, почуття національної самосвідомості, гордості за архітектурні пам’ятки нашої країни та до її героїчного минулого.
16 бер. 2016

Наша бібліотека підтримує Рік англійської мови в Україні!

Враховуючи роль англійської мови, як мови міжнародного спілкування, та з метою сприяння її вивченню і розширенню доступу учнів, викладачів та працівників ліцею, до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, бібліотекою ліцею було проведено наступну роботу. В залі бібліотеки, була розміщена книжкова виставка - "Україна Speaking", на якій представлені книги на допомогу у вивченні англійської мови, словники, енциклопедичні видання, розмовники та твори художньої літератури на англійській мові, серед яких найбільшою увагою користується "Кобзар" Тараса Шевченка, аудіо та відео – тека розвиваючих вправ по вивченню англійської мови.
15 бер. 2016

Інтегрований урок української літератури та іноземної мови

У цей день було проведено інтегрований урок української літератури та іноземної мови на тему «Українська література 1940-1950 років. Участь українських письменників у Другій Світовій війні. О.Довженко – відомий у світі кінорежисер».
15 бер. 2016

«Чому британці не є англійцями?»

У вівторок 15 березня в рамках Тижня іноземної мови, для учнів у фойє ліцею була оформлена фотовиставка: «Чому британці не є англійцями?» («Why British Not English»).
14 бер. 2016

Тиждень іноземної мови

З 14 березня в ліцеї розпочався Тиждень іноземної мови. У понеділок на лінійці було оголошено план проведення Тижня англійської мови.
11 бер. 2016

Шевченківські дні в ліцеї

З 09.03. по 12.03.2016 року в нашому ліцеї пройшов цикл виховних, пізнавальних та інформаційних заходів, до 202- річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка, присвячений великому творчому шляху та неоціненому доробку Великого Кобзаря.
9 бер. 2016

Жінко, ти завжди велична!

До Міжнародного дня прав жінок і миру, 4 березня в ліцеї, було проведено особливе свято, феєричне, яскраве і по справжньому жіноче, під назвою «Жінко, ти завжди велична!».
4 бер. 2016

Перукарське мистецтво - одне із самих найдавніших мистецтв

Перукарське мистецтво - одне із самих найдавніших мистецтв 03.03.2016 року в ліцеї проводився конкурс фахової майстерності серед учнів з професії «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник» .