Кіровоградська область. Олександрійський професійний аграрний ліцей

29 квіт. 2016

Хімія в побуті

27 квітня був проведений захід на тему: «Хімія в побуті: як не втратити здоров’я через необачність - небезпечний склад шампуню для волосся» в якому приймали участь учениці І курсу групи перукарів.
27 квіт. 2016

Відлуння Чорнобиля

30-ті роковини Чорнобильської катастрофи
26 квіт. 2016

Хімія та біологія - дивовижні природничі науки, в яких криється людське життя і великі можливості.

І хімія, і біологія - не просто дисципліни на уроках, А в світ майбутній учнів перші кроки. Тож слава цим наукам природничим! Бо славний світ людей, якому мудрість личить!!!
22 квіт. 2016

Обласна Спартакіада серед учнів ПТНЗ

21 квітня 2016 року на базі Олександрійського професійного аграрного ліцею в рамках обласної Спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2016 році були проведені зональні змагання з міні-футболу.
18 квіт. 2016

Через професію до - успіху!

14 квітня 2016 року представники Олександрійського професійного аграрного ліцею прийняли активну участь у заході, який проводився Олександрійським міськрайонним центром зайнятості під назвою «Через професію - до успіху!».
12 квіт. 2016

Космічні технології - на службу суспільству

12 квітня 2016 року викладачем фізики Якимчук О.Ю. для учнів ліцею було проведено годину інформування «Внесок українських учених в розвиток космонавтики».
11 квіт. 2016

Наш чарівний світ

«Те, що ми знаємо — обмежене, а те чого не знаємо - нескінченне» - Лаплас Пьєр Сімон. В ліцеї з 11 квітня 2016 року розпочався Тиждень фізики та астрономії «Наш чарівний світ». Всіх учнів ліцею запрошено взяти участь в його проведенні.
31 бер. 2016

Завершення конкурсу фахової майстерності

Ось і завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електрогазозварник». Журі підвело підсумки, визначило учнів-переможців.
30 бер. 2016

Конкурс фахової майстерності розпочався

Праця зварника вимагає ґрунтовних теоретичних знань і звичайно, практичних вмінь та творчого мислення. Першим туром обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно - технічних навчальних закладів із професії «Електрогазозварник» є теоретичний. Цей тур передбачає виявлення теоретичних знань конкурсантів з предметів: «Обладнання та технологія зварювальних робіт», «Матеріалознавство», «Читання креслень», «Електротехніка з основами промислової електроніки» та «Охорона праці» шляхом тестування на персональному комп’ютері.
30 бер. 2016

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ

У плеяді робітничих професій спеціальність електрогазозварника займає досить значне місце. Їй вже понад 100 років. Професію електрогазозварника важко переоцінити. Вона має свою історію і дає великі можливості для фахівця. З метою підвищення професійної майстерності та розвитку творчих здібностей учнів, виявлення, розповсюдження і впровадження в навчальний процес передових прийомів і методів праці 30 березня 2016 року на базі Олександрійського професійного аграрного ліцею, проводився обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно - технічних навчальних закладів із професії «Електрогазозварник».