Кіровоградська область. Олександрійський професійний аграрний ліцей

29 вер. 2016

«Найнеймовірніші бібліотеки світу»

28 вересня була представлена презентація «Найнеймовірніші бібліотеки світу», на якій проводилось інформування учнів про найнеймовірніші, дивакуваті та незвичайні бібліотеки, які тільки існують у світі, із використанням слайдів.
27 вер. 2016

Акція - флешмоб «Голокост»

27 вересня учнями ліцею була проведена акція – флешмоб під назвою «Голокост».
27 вер. 2016

«Бабин Яр: історія, пам'ять»

26 вересня 2016 року в ліцеї була проведена інформаційна хвилина присвячена 75-річниці трагедії Бабигого Яру під назвою «Бабин Яр: історія, пам'ять».
27 вер. 2016

Бібліотека – духовний порятунок думок та заряд розуму

27 вересня для учнів першого курсу, класного керівника та майстра виробничого навчання було проведено бібліотечний урок на тему «Бібліотека – духовний порятунок думок та заряд розуму». Під час проведення уроку було подано цікаву інформацію про перші бібліотеки світу, перші книги рукописного варіанту, історію виникнення алфавіту, писемності та початку книгодрукування.

Запроси до серця книгу

26 вересня, в рамах проведення Тижня бібліотеки під назвою «Запроси до серця книгу!», було проведено наступні заходи: - Оголошення про проведення Тижня бібліотек, з коротким інформуванням про виникнення книг, бібліотек та цього свята; - Презентація викладки цікавої інформації на тему «З історії виникнення книг та бібліотек», усі бажаючі мали вільний доступ та отримали роздатковий матеріал, у вигляді пам’яток для користувачів бібліотекою
22 вер. 2016

Врятувати та допомогти

На базі Олександрійського професійного аграрного ліцею було проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Олександрійського району.
22 вер. 2016

Партизанська слава: мужність і героїзм вічно живі в наших серцях

Сьогодні, 22 вересня в ліцеї було проведено прес – калейдоскоп, для учнів перших курсів, під назвою «Партизанська слава: мужність і героїзм вічно живі в наших серцях. Пошана подвигу від нащадків».
9 вер. 2016

«Фізична культура і спорт – запорука здорової нації»

На спортивному комплексі Олександрійського професійного аграрного ліцею було проведено День фізичної культури та спорту «У здоровому тілі - здоровий дух!». Учні зібралися позмагатися, визначити хто найшвидший та найсильніший.
1 вер. 2016

1 вересня 2016 року. Святкова лінійка на організаційному майданчику ліцею, привітання і перший дзвоник… Це – новий навчальний рік.

Педагогічний колектив Олександрійського професійного аграрного ліцею був радий привітати учнів та їх батьків, гостей в своїх стінах. Із року в рік ми підтримуємо доброю традицією відзначати Перше вересня - початок нового навчального року.
1 вер. 2016

з 1 вересня !

Олександрійський професійний аграрний ліцей вітає всіх з 1 вересня - Днем знань ! Бажаємо викладачам, працівникам освіти, учням - щастя та здоров'я !