Кіровоградська область. Олександрійський професійний аграрний ліцей

16 лист. 2016

Навчально-польові збори для дівчат

Для учениць навчальної групи № 82 ( професія «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник» протягом трьох днів проводились навчально-польові заняття з розділів предмету «Захист Вітчизни»: «Основи медичних знань і допомоги», «Домедична допомога у надзвичайних ситуаціях», «Домедична допомога в бойових умовах».
16 лист. 2016

Конкурс фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»

В ліцеї відбувся конкурс фахової майстерності серед випускних груп № 7ТМШ та № 80 ( професія "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії "А1"; "А2"; "В1"); водій автотранспортних засобів (категорія "С"). Конкурс проводився в рамках предметного тижня, присвяченого Дню працівників сільського господарства.
15 лист. 2016

Хліборобська окрилена доля

В Олександрійському професійному аграрному ліцеї згідно плану проведення тижня до Дня працівників сільського господарства «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» 15 листопада 2016 року було презентовано виставку на тему: «Хліборобська окрилена доля»
14 лист. 2016

День працівників сільського господарства

З 14 по 18 листопада 2016 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї проводиться предметний тиждень, який присвячується Дню працівників сільського господарства «Хвала рукам, що пахнуть хлібом».
10 лист. 2016

Інтернет-семінар бібліотекарів ПТНЗ Кіровоградської області

На базі Олександрійського професійного аграрного ліцею НМК ПТО у Кіровоградській області, був проведений інтернет-семінар бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів на тему «Бібліотека як активний учасник процесу формування національної свідомості молодої людини».
10 лист. 2016

Молоді таланти

Учениця групи № 85 Павленко Катерина, яка навчається за професією «Перукар (перукар-модельєр); манікюрник», за час навчання в нашому навчальному закладі вже вдруге увійшла в число учнів поетів-аматорів професійно-технічних навчальних закладів області. Її вірші було надруковано в збірці «Борітеся-поборите…»
9 лист. 2016

До Дня писемності і української мови

У рамках проведення Дня писемності і української мови всі навчальні групи Олександрійського професійного аграрного ліцею оформили святкові газети.
9 лист. 2016

День писемності та української мови - наймолодше державне свято

Українська мова входить до групи найбільш розвинених і досконалих мов. Завдяки проголошенню незалежності вона, як і українська культура, по праву займає належне місце в світі. А для того, щоб ми знали і не забували своєї рідної мови, щоб підвищували її значимість для майбутнього, наш національний календар поповнився ще одного важливою датою для кожного українця - 9 листопада. Це наймолодше державне свято.
4 лист. 2016

Навчально-польові збори. День третій.

04.10.2016 року учнями навчальної групи було відпрацьовано навички з основ цивільного захисту .
3 лист. 2016

Навчально-польові збори

Метою предмета «Захист Вітчизни» є не тільки необхідність теоретичної, практичної, фізичної і психологічної підготовки учнівської молоді до захисту Вітчизни і проходження військової служби у Збройних Силах України чи інших військових формуваннях України, а й створення умов для формування та удосконалення життєво необхідних знань, умінь і навичок, високої патріотичної свідомості.